Kino
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Dzisiaj Legnica odpali swoje świąteczne błyskotki

Przez   /   06/12/2021  /   No Comments

Dzisiaj o godz. 17.00 rozbłysną legnickie iluminacje. Podobnie jak w minionych latach oszałamiają one  bogactwem, fantazją i wielką różnorodnością – zapowiada Urząd Miasta w Legnicy.

Co ujrzymy po odpaleniu świateł i światełek? Między innymi dziesięciometrową choinkę, świetlisty balon czy uwielbiany przez dzieci pociąg. Przyozdobione zostaną latarnie uliczne i drzewa oraz bajeczne fontanny. Będziemy mogli robić pamiątkowe zdjęcia pod dostojnym pawiem, z anielskimi skrzydłami, z Mikołajem pędzącym na motorze, z karetą zaprzężoną w renifery i z piękną damą. Można będzie wsiąść do pociągu, złożyć sobie życzenia, posłuchać piosenek lub bajek opowiadanych przez legnickiego lwa. Rodzice będą mogli kupić dzieciom świecące akcesoria.

Spotkajmy się więc na Rynku, poddając się czarowi i urokowi tego miejsca w odświętnej szacie. Oprawę muzyczną od godz. 16.30 zapewni Legnickie Centrum Kultury.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

sad121 (2)

25 lat więzienia dla ojca, który zabił swoje dziecko

Read More →