Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Dzień Otwarty Notariatu w Galerii Piastów 2018

Przez   /   21/11/2018  /   No Comments

Już 24 listopada od godziny 10.00 do godziny 16.00 zapraszamy wszystkich Państwa do dużego patio Galerii Piastów na 9. edycję Dnia Otwartego Notariatu, która realizowana jest w tym roku pod hasłem: „Porozmawiaj z notariuszem, jak zadbać o bezpieczeństwo swojego majątku”.

W czasie listopadowego spotkania chcemy zwrócić szczególną uwagę na potrzebę i umiejętność zadbania o bezpieczeństwo własnego majątku, w tym na sprawy związane z dziedziczeniem, postępowaniami spadkowymi, obrotem nieruchomościami, darowiznami, umowami o dożywocie. Mówić będziemy także o czynnościach notarialnych związanych z prawem rodzinnym w tym również o małżeńskich umowach majątkowych (rozdzielność majątkowa oraz umowy rozszerzające wspólność ustawową) oraz o umowach o podział majątku wspólnego (np. o podziale majątku po ustanowieniu rozdzielności majątkowej lub podziale majątku po rozwodzie). Jednak, niezależnie od tematu przewodniego, notariusze udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania leżące w ich kompetencjach.

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

huta 007

Huta Legnica po przestoju będzie kopcić mniej?

Read More →