AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Duecik, który napadł na biuro, trafił za kratki

Przez   /   01/04/2015  /   No Comments

W marcu napadli na pracowników podlegnickiej firmy. Zostali ustaleni, zatrzymani i tymczasowo aresztowani.

Legniccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy napadli na pracowników podlegnickiej firmy na początku marca bieżącego roku.

Na początku marca do biura firmy działającej w okolicach Legnicy weszło dwóch mężczyzn pod pozorem zakupu towaru. W pewnym momencie jeden z nich wyciągnął przedmiot przypominający broń palną i sterroryzował pracowników firmy. W tym czasie drugi z bandytów ukradł znajdujące się na stole dwa telefony komórkowe oraz komputer przenośny. Po dokonaniu napadu sprawcy uciekli samochodem osobowym. Osoby pracujące w biurze nie odniosły obrażeń.

Funkcjonariusze, którzy prowadzili czynności w sprawie tego napadu wytypowali a następnie ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którym udowodniono dokonanie tego przestępstwa. Obaj zatrzymani to legniczanie w wieku 25 i 22 lata. Obaj wcześniej byli karani za przestępstwa rozbójnicze. Policjanci wystąpili z wnioskiem do Sądu o tymczasowe aresztowanie obu zatrzymanych. Wniosek rozpatrzony został pozytywnie. Obu mężczyzn aresztowano tymczasowo na okres 3 miesięcy. Grozi im kara pozbawienia wolności do 15 lat.

podinsp. Sławomir Masojć

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1951 dni temu dnia 01/04/2015
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 1, 2015 @ 2:41 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

rejony1_2

Kolejne doniesienie na bezpartyjnego samorządowca

Read More →