Jasminowa2
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Darmowe wypożyczalnie e-boków w Legnicy! Czytaj.pl

Przez   /   06/11/2018  /   No Comments

Na zaproszenie prezydenta Krakowa, w tym roku Legnica została miastem partnerskim ogólnopolskiej akcji CZYTAJ PL! Miłośnicy literatury mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do książek (e-booki i audiobooki) od 2 do 30 listopada.

Plakaty promujące projekt, opatrzone unikalnym kodem QR umożliwiającym dostęp do 12 bestsellerowych e–booków i audiobooków, rozpowszechnione zostały w 31 legnickich placówkach oświatowych i kulturalnych (szkołach podstawowych, ponadgimnazjalnych, bibliotekach, domach kultury).

Co zrobić, aby przeczytać za darmo takie bestsellery jak np. “Komeda. Osobiste życie jazzu” Magdaleny Grzebałkowskiej, “Opowiadania binarne” Olgi Tokarczuk czy “Polowanie na Escobara” Marka Bowdena?

Po pierwsze, trzeba ściągnąć na swój smartfon darmową aplikację Woblink. Po drugie, trzeba znaleźć w Legnicy plakat i zeskanować z niego kod QR. To otworzy dostęp do bazy lektur i umożliwi wciągnięcie do akcji 5 znajomych, którzy też będą mogli czytać za darmo.

Każdy uczestnik akcji otrzyma 5 bezpłatnych e–zaproszeń do udostępnienia lektur swoim znajomym. W zeszłorocznej akcji CZYTAJ PL! zaangażowanych było 500 miejscowości, odnotowano 90 tys. wypożyczeń i 10,5 tys. zaproszeń.

Źródło: Legnica.eu

FOT. CZYTAJ.PL

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

PLAY CITY przerwa FB

Park Rozrywki Play City ogłasza przerwę na miesiąc sierpień.

Read More →