Helios_baner
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Carrefour otwiera sklep w Lubinie. Będą okazje…

Przez   /   14/09/2022  /   No Comments

W czwartek 15 września o godz. 9.00 w Lubinie zostanie otwarty nowy supermarket sieci Carrefour. Sklep będzie mieścił się w nowym, oddanym do użytku tego samego dnia Cuprum Park zlokalizowanym przy ul. Paderewskiego 101, gdzie na powierzchni ok. 1220 m² zaoferuje mieszkańcom miasta blisko 10 000 produktów. Oprócz bogatej i różnorodnej oferty handlowej, nowy sklep wyróżniał będzie szereg unikalnych w skali kraju rozwiązań handlowych oraz nowoczesnych usług ułatwiających zakupy. Sieć Carrefour zapowiada wiele atrakcji i ofert specjalnych z okazji uroczystego otwarcia.


W nowym supermarkecie Carrefour w Lubinie mieszkańcy miasta znajdą szeroki wybór blisko 10 000 produktów spożywczych i przemysłowych, w tym artykuły sezonowe czy unikalny asortyment dostępny w ramach strefy OUTLET. Możliwość kupienia ich w jednym miejscu pozwoli klientom zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze, ponieważ nie będą musieli odwiedzać kilku punktów handlowych na mapie miasta.
Klienci nowego sklepu zyskają również dostęp do wygodnych, nowoczesnych rozwiązań zakupowych. Jednym z nich jest usługa Scan&Go umożliwiająca samodzielne skanowanie zakupów i opłacanie ich bez konieczności wyjmowania produktów przy kasie. Co istotne korzystając z tego rozwiązania można przez cały czas podczas zakupów śledzić wartość koszyka, co pomaga zmieścić się w zaplanowanym budżecie. Dodatkowo klienci będą mieli możliwość zrobienia zakupów przez Internet z odbiorem osobistym w sklepie.
- Zależy nam, aby w naszym supermarkecie Carrefour klienci mogli zrobić zakupy szybko, wygodnie i w przystępnych cenach. Na mieszkańców będzie czekać kompleksowa oferta produktów spożywczych i przemysłowych, w tym artykułów marki własnej, które wyróżnia wysoka jakość i atrakcyjna cena. Dzięki stale rozwijanej ofercie produktów z logo Carrefour oraz licznym programom i akcjom promocyjnym mieszkańcy naszego miasta i okolic będą mogli zakupić wszystkie najpotrzebniejsze produkty w przystępnej cenie. Osoby odwiedzające nasz sklep z pewnością docenią również jego funkcjonalną i nowocześnie zaaranżowaną przestrzeń, która pozwala szybko i sprawnie zrobić zakupy. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Lubina do odwiedzenia nowego supermarketu Carrefour – mówi Iwona Miakisz, Kierownik nowego supermarketu Carrefour w Lubinie.

Szeroki wybór i atrakcyjne oferty

W ramach strefy Targu Świeżości na klientów codziennie będzie czekać wybór ponad 2000 świeżych produktów w tym owoców, warzyw, pieczywa, a także ryb, wędlin, mięsa oraz nabiału. Osoby o specjalnych wymaganiach żywieniowych w sekcji Zdrowa Półka znajdą się ponad 700 artykułów bio, vege, bezglutenowych, bez cukru, bez laktozy.
W strefie sezonowej w najbliższym czasie dostępne akcesoria do aranżacji jesiennego ogrodu, a także znicze, a już niedługo będzie można w niej dostać zabawki
i bożonarodzeniowe dekoracje. Bardzo popularna w całej Polsce strefa OUTLET z okazjami nawet do 70%, zaoferuje szeroką gamę produktów przemysłowych, artykułów wyposażenia domu oraz zabawek pogrupowanych według kategorii cen: do 5 zł, do 10 zł, do 15 zł. W sklepie będą dostępne także strefa Alkoholi z piwami kraftowymi, szerokim wyborem win i alkoholi mocnych, strefa Pupila z artykułami dla zwierząt, asortyment Kuchni Świata czy produktów regionalnych. W ofercie nowego supermarketu w Lubinie znajdzie się również ponad 1700 produktów marki własnej Carrefour wysokiej jakości w najlepszej cenie.

Bardziej zrównoważone zakupy w Carrefour

W trosce o środowisko w nowym supermarkecie w Lubinie przewidziano szereg rozwiązań, dzięki którym sklep będzie bardziej zrównoważonym miejscem do zakupów. W budynku wykorzystano energooszczędne oświetlenie, a w lodówkach i zamrażarkach zamontowano szyby wpływające na ograniczenie emisji CO2. Co więcej, Carrefour systematycznie ogranicza masę opakowań produktów własnych oraz zachęca do korzystania z toreb
i pojemników wielorazowych przy zakupach artykułów na wagę, a także udostępni kartony do pakowania zakupów. Zgodnie z zamysłem zero waste produkty z krótkim terminem ważności będą dostępne w okazyjnych cenach, nawet do 90% taniej.
Klienci nowego obiektu będą mogli oddawać butelki zwrotne po produktach, które są dostępne w asortymencie sklepu bez konieczności przedstawienia paragonu i potwierdzenia miejsca ich zakupu. Każdy, kto dokona zwrotu otrzyma w zamian całość należnej kaucji
w bonach, którymi można zapłacić za zakupy.

Aktywny członek lokalnej społeczności

Prowadząc działalność biznesową, Carrefour realizuje liczne zobowiązania na rzecz lokalnych społeczności. Wśród inicjatyw podjętych w ostatnich latach znalazły się,
m.in. wsparcie uchodźców z Ukrainy we ścisłej współpracy z organizacjami społecznymi
i samorządami lokalnymi, w tym bliska współpraca z Polskim Czerwonym Krzyżem, Polską Akcją Humanitarną i Fundacją Ocalenie; wsparcie żywieniowe dla lekarzy i medyków w szpitalach zakaźnych walczących z pandemią COVID-19; stała współpraca z CARITAS Polska w ramach projektów przeciwdziałania marnowaniu żywności, pomocy osobom potrzebującym czy zakupu sprzętu medycznego dla polskiej służby zdrowia. Sklepy Carrefour w całej Polsce włączają się też aktywnie we współpracę z organizacjami, przygotowując szkolenia dla pracowników i społeczne akcje edukacyjne np. w temacie przeciwdziałania alkoholizmowi, a sieć dofinansowuje ze środków Fundacji Carrefour ogólnopolskie i lokalne projektów związanych ze zdrowym jedzeniem i promocją lokalnych produktów i producentów żywności.

Atrakcje od pierwszego dnia

W dniu uroczystego otwarcia supermarketu Carrefour 15 września na odwiedzających czekać będą liczne powitalne niespodzianki i atrakcyjne promocje. Klienci będą mieli możliwość m.in. wzięcia udziału w konkursach z nagrodami oraz w warsztatach.

Od pierwszego dnia działalności supermarketu mieszkańcy miasta będą mogli skorzystać z programów sieci, które pozwalają na jeszcze tańsze zakupy. Rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny są objęte stałym rabatem -10% na zakupy, zaś w każdy wtorek ze zniżki -10% mogą skorzystać seniorzy. Z kolei użytkownicy aplikacji Mój Carrefour dostaną dostęp do codziennych zniżek na wybrane artykuły nawet do -50%, zaś w weekend zapłacą 10% mniej za całe zakupy.

Otwarcie supermarketu Carrefour:
data: czwartek 15 września
godzina: 9:00
adres: ul. Paderewskiego 101, 59-300 Lubin

Planowane godziny otwarcia sklepu:
od poniedziałku do soboty: 7:00-22.00
niedziele handlowe 9:00-21:00

Źródło: Carrefour Polska

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

DSC_2017

Dwieście osób na III Energy Industry Mixer w Legnicy

Read More →