Akademia
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Bieg Wulkanów. Burmistrz Złotoryi dopłaci do biegaczy

Przez   /   28/03/2013  /   1 Comment

Każdemu złotoryjaninowi, który zapisze się na IV Bieg Wulkanów, miasto pokryje połowę opłaty startowej (od 70 do 110 zł, w zależności od terminu zgłoszenia się do zabawy). To samo dotyczy wulkanicznego marszu nordic walking. Dzięki dofinansowaniu z ratusza, młodzież szkolna może wziąć udział w biegu płacąc tylko 15 zł.

Trzy miesiące przed IV Biegiem Wulkanów na liście startowej jest ponad 600 zawodników, ale niewielu z nich to złotoryjanie. Aby zachęcić mieszkańców Złotoryi do zabawy, burmistrz Ireneusz Żurawski podpisał z Mirosławem Kopińskim, dyrektorem biegu, porozumienie. Na jego mocy każdemu złotoryjaninowi i każdej złotoryjance miasto sfinansuje połowę opłaty startowej.

- Przypominamy, że w kategorii Mieszkańców Miasta Złotoryja co roku nagradzamy 10 najlepszych zawodników, oddzielnie kobiet i mężczyzn, a pierwsza trójka otrzymuje puchary ufundowane przez Burmistrza Miasta Złotoryja. W związku z tegorocznymi zniżkami oraz dodatkowymi nagrodami w tym roku do startu jako złotoryjanie dopuszczone zostaną jedynie osoby zameldowane na terenie miasta – zapowiada Mirosław Kopiński.

Osobom, które dokonały już płatności różnica zostanie zwrócona.

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2732 dni temu dnia 28/03/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 28, 2013 @ 2:08 pm
  • W dziale: sport

1 komentarz

  1. ania pisze:

    no bez żartów, jak ktoś chce się bawić to niech robi to za własną kasę, a burmistrzuniu niech lepiej zabierze się za łatanie dziur w drogach… a z dugiej strony co to za kosmiczna cena czyżby podczas biegu występowała grupa Pink Floyd?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

FOT_8365

Siódemka Miedź zaczyna sezon meczem z Ostrovią

Read More →