Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Bożena Sienkiewicz – nowa dyrektor szkoły w Zagrodnie

Przez   /   24/05/2021  /   6 Comments

Bożena Sienkiewicz wygrała konkurs na dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zagrodnie. Zastąpi Małgorzatę Szewczyk, której kadencja dobiegnie końca 31 sierpnia 2021 r.

Do konkursu ogłoszonego przez wójt Zagrodna zgłosiły się trzy kandydatki: aktualna dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zagrodnie Małgorzata Szewczyk, jej zastępczyni Dorota Pląskowska-Grodzki oraz była dyrektor Gimnazjum w Zagrodnie Bożena Sienkiewicz. Na przesłuchania przed komisją konkursową nie stawiła się Dorota Pląskowska-Grodzki. Obecnie były dwie pozostałe panie. Obydwie spełniały wymogi formalne i obydwie dostały możliwość zaprezentowania się przed członkami komisji. W głosowaniu komisja wskazała na Bożenę Sienkiewicz. Wójt Karolina Bardowska zamierza powierzyć jej szkołę od 1 września 2021 roku.

Tym razem nie powtórzyły się problemy sprzed miesiąca, gdy komisja nie mogła obradować, bo zabrakło kworum (Patrz: Nie wybrano dyrektora szkoły w Zagrodnie. Pech? Sabotaż?). Na dzisiejsze posiedzenie, zorganizowane w salach zamku Grodziec, komisja stawiła się w komplecie.

Bożena Sienkiewicz od 2000 do grudnia 2007 była dyrektorem Szkoły Podstawowej w Brochocinie a od stycznia 2008 do sierpnia 2017 dyrektorem Gimnazjum w Zagrodnie. Od 1 września 2017 z mocy ustawy pracowałą jako wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zagrodnie.

FOT. GMINA ZAGRODNO (Zdjęcie pochodzi z gminnych obchodów Dnia Nauczyciela w roku 2019)

 

    Drukuj       Email

6 komentarze

 1. Anonim pisze:

  Brawo może się coś z>>>.trwa wlasnie oranie swiadomosci zwyklych obywateli i ich przyzwyczajen kiedy gowno na drodze to jest dobre gowno bo to jego. Ciekawe jest stanowsko ksienca z rejonu bo on tez ksztaltuje ten swiat staruszkow.

 2. Anonim pisze:

  adę bo radnym nie jestem, a zwykłym mieszkańcem tej Gminy. Jedno jest pe>>>>>>to wiele tlumaczy a wlasciwie wszystko.Tacy zwykli reprezentuja wlasnie taka zwykla lokalna glupote manipulowani przez cwanszych niezwyklych a zainteresowanych ta zwykla glupota..

 3. Leszek pisze:

  Brawo może się coś zmieni w tej szkole.

 4. Kot pisze:

  Nie wiem z kim ona daje sobie radę bo radnym nie jestem, a zwykłym mieszkańcem tej Gminy. Jedno jest pewne że nie radzi sobie sama ze sobą.

 5. Anonim pisze:

  a co radny chcialo sie zrobic ustawke swoja i nie wyszła.Wyraznie Bardowska daje sobie z wami rade.Rosumiem ten wasz bul.

 6. Kot pisze:

  Pełna ustawka ten konkurs z podstawionymi członkami komisji żeby tylko uwalić Szewczykową. Kiedy się skończy ta farsa w tej Gminie. Kiedy ktoś się zabierze za Bardowska w końcu? Czy poczekamy aż zniszczy ta Gminę całą?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

421-89697

Jawor. Osiemnastolatek nie żyje, dwie osoby ranne

Read More →