PWSZ_Legnica_Nabor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Siódemka Miedź – Ostrovia Ostrów Wlkp. Gdzie bilety?

Przez   /   11/09/2020  /   No Comments

Można już kupić bilet na mecz otwierający sezon 2020/21 w grupie B I ligi Siódemka Miedź Legnica – Ostrovia Ostrów Wlkp. Rozegrany on zostanie w sobotę 19 września w hali OSiR przy ul. Lotniczej. Początek o godz. 18.00.

Uwaga! Wejściówki na to wydarzenie – zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 25 lipca 2020 roku – można nabyć wyłącznie drogą elektroniczną. Sprzedaż prowadzona jest na platformie kupbilecik.pl.

Aby kupić bilet, kliknij TUTAJ !

Uwaga! Ze względu na obostrzenia związane z Covid-19, mecz odbędzie się z udziałem maksymalnie 300 kibiców. Przy wejściu do hali każdego uczestnika imprezy obowiązuje pomiar temperatury. Kibice zobowiązani są do zakrywania ust i nosa podczas przebywania w hali, dezynfekcji rąk przy pomocy płynu dezynfekującego oraz zachowania tzw. dystansu społecznego. SIADAMY CO DRUGIE KRZESEŁKO przy zachowaniu formy „szachownicy” na trybunach: A,B, D i E. Trybuna C jest wyłączona ze sprzedaży biletów.

Źródło: Siódemka Miedź Legnica

RYC. SIÓDEMKA MIEDZ LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 376 dni temu dnia 11/09/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 11, 2020 @ 5:08 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

dji_0079mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Wojewoda ukarał Miedź za odpalenie rac przez kibiców

Read More →