Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Biało-czerwone warsztaty w “Koperniku”. Polecamy!

Przez   /   05/10/2018  /   No Comments

W najbliższy wtorek – 9 października – w godzinach 16.00 – 18.00 w Spółdzielczym Domu Kultury „Kopernik” w Legnicy odbędą się otwarte warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 7 – 10 lat, których uczestnicy w twórczy i nietypowy sposób będą wykorzystywać biel i czerwień, czyli nasze barwy narodowe.

Całość odbędzie się pod hasłem Czerwony pomidor, biały miś – malarska inspiracja kolorem. Zwieńczeniem warsztatów będzie wystawa prac uczestników, zatem to świetna okazja, żeby poczuć się prawdziwym artystą!
Ciąg dalszy niepodległościowych akcentów w pracowni plastycznej SDK „Kopernik” to wydarzenie, które odbędzie się 18 października w godzinach 17.00 – 20.00 w ramach cyklu „Spotkanie ze sztuką”. Biel i czerwień – ekspresyjny abstrakcjonizm to hasło październikowej edycji. Zaproszenie na otwarte warsztaty plastyczne, które zaowocują kolejną wystawą w Galerii „Na Piętrze”, skierowane jest do młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia poprowadzi Jelena Połujanowa – artysta-plastyk.
Obowiązują zapisy w SDK „Kopernik”.
Wstęp wolny.

Źródło: SDK Kopernik w Legnicy

FOT. SDK KOPERNIK

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 480 dni temu dnia 05/10/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 5, 2018 @ 4:17 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

large_poniemieckie_okl

O “Poniemieckim”. Spotkanie z Karoliną Kuszyk w Legnicy

Read More →