schronisko
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Bezpłatne szczepienia dla legnickich seniorów – II tura

Przez   /   25/11/2020  /   No Comments

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy przygotował kolejną partię szczepionek przeciwko grypie sezonowej w ramach programu  profilaktycznych szczepień przeciw grypie dla mieszkańców Legnicy w wieku 60+ finansowanych przez Urząd Miasta.

W najbliższą sobotę 28. listopada w godzinach pomiędzy 9:00 a 12:00 zaszczepionych zostanie kolejnych 90 osób. Zapraszamy do rejestracji telefonicznej pod numerem 76 72 11 704 codziennie w godzinach od 7 do 14:30.

- Zwracamy się z uprzejmą prośbą do naszych pacjentów, aby w trakcie oczekiwania na kwalifikację do szczepienia stosowali się do przepisów, wytycznych i zaleceń epidemiologicznych w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu epidemii w szczególności stosowaniu masek, utrzymywaniu dystansu pomiędzy osobami oraz dezynfekcji rąk przed wejściem oraz po wyjściu z obiektu – informuje Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy.

Pierwsza tura szczepień przeciw grypie sezonowej obejmująca ok.  200 osób odbyła się 19. i 20 listopada.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 53 dni temu dnia 25/11/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 25, 2020 @ 12:56 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Jasnikowski_w_GSzt

Dzieło Jaśnikowskiego znów będzie hitem WOŚP

Read More →