Helios_baner
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Apetyt na EKO w lubińskiej Cuprum Arena

Przez   /   01/09/2015  /   No Comments

W powszechnej opinii zdrowa żywność i potrawy ekologiczne są niesmaczne. To jakieś korzonki popijane sokiem z marchwi, to dieta dla dziwaków. Jednak to nieprawda. Jeść można smacznie i jednocześnie zdrowo. I będzie się można o tym przekonać na EKO Jarmarku w Galerii Cuprum Arena, który potrwa od 11 do 20 września.

W tych dniach lubińska galeria zmieni swój wystrój na bardziej rustykalny, a jej wnętrze wypełni się klimatycznymi drewnianymi chatkami. To w nich będzie można obejrzeć i zasmakować w produktach ekologicznych najwyższej jakości. A każda chatka będzie kryła w sobie inną ekologiczna atrakcję.
Smakosze słodkości z pewnością znajdą wiele przyjemności w chatce Macieja Mroza, w której będą czekały na nich ciasta, bułki drożdżowe, bezy, babki, pierniki i wiele innych pyszności. Kolejnym przystankiem gastronomicznej wycieczki powinna być chatka Chałwa Turecka, w której będzie można znaleźć oryginalne ciasto tureckie oraz narzędzia zrobione z czekolady. Suszone owoce z całego świata zaoferuje chatka Lena Lux.
Jednak ci, którzy gustują w potrawach bardziej „konkretnych”, powinni odwiedzić chatkę Paszak i spróbować staropolskich wędlin wyrabianych metodą ekologiczną oraz chlebka na zakwasie lub górskich serków, które znajdą się u Mariusza Pajerskiego. Dla lepszego trawienia posiłek warto popić. Goście jarmarku będą mogli zasmakować w sokach i miodach pitnych.
Ale nie tylko chlebem na zakwasie człowiek żyje. Dla tych, którzy ekologię chcą poczuć na własnej skórze, również przygotowano mnóstwo atrakcji. Naturalne kosmetyki z Maroka i Egiptu będzie można znaleźć u Adama, a artykuły do pielęgnacji ciała posiadające certyfikaty w chatce Bloom. To tylko kilka kosmetycznych atrakcji, które znajdą się na Eko Jarmarku. Nie zabraknie także stoisk z biżuterią i odzieżą z ekologicznej skóry.
Na Jarmarku EKO również dzieci znajdą coś dla siebie. Jagoda Eko zaprezentuje ekologiczne kocyki i poduszki, a Jacek Gac puzzle, gry logiczne, zabawki i układanki drewniane.

Źródło: Preria PR

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

P1145610 (Copy)

Dzięki Spynaczowi i Leroy Merlin rośnie apetyt. Na co?

Read More →