wakacje
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

#sadziMY. Nadleśnictwo Legnica rozdaje drzewka

Przez   /   25/04/2019  /   No Comments

Nadleśnictwo Legnica jest jednym z 430 w Polsce, które bierze udział w zainicjowanej przez prezydenta Andrzeja Dudę akcji #sadziMY. W piątek 26 kwietnia będzie bezpłatnie wydawać drzewka, by ludzie sami posadzili je na swojej nieruchomości lub innym dostępnym gruncie. Zaplanowano też uroczyste posadzenie trzech pamiątkowych dębów w Prochowicach.

Po sadzonki można się zgłaszać 26 kwietnia w godz. 9-18 do siedziby nadleśnictwa przy ul. Pawickiej 4. Obowiązuje limit: 2 drzewka na jedną osobę. Uwaga, warto nie odkładać tej wizyty na później, by sadzonek nie zabrakło (ich ilość jest ograniczona).

W ramach akcji, w piątek o godzinie 12:00, leśnicy z Nadleśnictwa Legnica wspólnie z Urzędem Miasta i Gminy Prochowice oraz mieszkańcami, uczniami prochowickich szkół, samorządowcami i zaproszonymi gośćmi posadzą trzy pamiątkowe Dęby w Parku Miejskim w Prochowicach.

Jak informuje Nadleśnictwo Legnica, akcja ma na celu szerokie zaangażowanie obywateli w pozytywne dla klimatu, środowiska i przyrody działanie jakim jest sadzenie drzew.

FILM LASY PAŃSTWOWE

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 517 dni temu dnia 25/04/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Kwiecień 25, 2019 @ 8:19 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

rabczenko-2-1024x681

Wojewoda chce usunąć z rady miasta Jarosława Rabczenkę?

Read More →