Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Aboubacar Sidiki Condé dołączył do Miedzi Legnica

Przez   /   11/07/2019  /   No Comments

Utalentowany środkowy pomocnik Aboubacar Sidiki Condé związał się z Miedzią Legnica. 18-latek występował ostatnio w zespole UKS-u SMS Łódź. Z legnickim klubem podpisał trzyletnią umowę.

Condé, posiadający obywatelstwa polskie i gwinejskie, w przeszłości był zawodnikiem młodzieżowego zespołu LOSC Lille. Następnie występował w Juwenii Cieszanów, Pogoni Lubaczów i Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej, skąd przeniósł się do UKS-u SMS Łódź. Tam występował w Centralnej Lidze Juniorów, a w ostatnim sezonie w juniorskiej Lidze Wojewódzkiej oraz seniorskiej klasie okręgowej. Mimo ofert z innych klubów pierwszoligowych pomocnik związał się z zielono-niebiesko-czerwonymi. Dodajmy, że ten młody zawodnik bardzo dobrze zaprezentował się w niedawych sparingach Miedzi z Odrą Opole i Błękitnymi Stargard.

- Bardzo się cieszę z podpisania kontraktu z Miedzią. To dla mnie dobry początek w seniorskiej piłce. Będę walczył o miejsce w składzie. Chcę się tutaj rozwijać i pokazywać swoje umiejętności. Wybrałem Miedź ze względu na trenera Nowaka i plany awansu do Ekstraklasy – powiedział po podpisaniu kontraktu Aboubacar Sidiki Condé.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDŹ LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 134 dni temu dnia 11/07/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 11, 2019 @ 3:58 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

IMG-20191118-WA0066

X Turniej Piłki Halowej o Puchar Komendanta

Read More →