PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

6 grudnia prezydent poruszy wajchą i stanie się światło

Przez   /   30/11/2012  /   No Comments

Od 6 grudnia rozbłysną  świąteczne iluminacje. Prezydent Tadeusz Krzakowski zaprasza dzieci i dorosłych na pełne atrakcji mikołajkowe spotkanie w Rynku, podczas którego zapłonie największa z legnickich choinek. Impreza na inaugurację świątecznej iluminacji rozpocznie się 6 grudnia o godz. 16.  – W programie jest m.in.: interaktywny koncert grupy Centrum Uśmiechu, która zabierze dzieci w podróż do bajkowego świata, słodkie niespodzianki i konkursy z nagrodami – zapowiada Arkadiusz Rodak, rzecznik prezydenta. – Szykuje się wspaniała zabawa dla całej rodziny, której zwieńczeniem będzie rozświetlenie Legnicy świątecznymi ozdobami.

Impreza zapowiada się ciekawie, ale frekwencji nie jesteśmy pewni. Nawet obładowany worem upominków prezydent będzie miał bowiem znaczącego rywala w postaci Świętego Mikołaja, który tego samego dnia o tej samej godzinie zamierza zawitać na otwarcie miejskiego lodowiska przy ul. Sejmowej. Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował zabawę pod hasłem “Naleśniki u Mikołaja” ze słodkim poczęstunkiem: słodkimi naleśnikami z czekoladą smażonymi w plenerowej kuchni. W konkurencjach na lodzie będzie można wygrać prezenty od Świętego Mikołaja. O godz. 17.45 na lodowisku odbędzie się niecodzienny pokaz tańca z ogniem i żonglerki w wykonaniu Teatru Ognia Avatar. Po imprezie, od godziny 18 wstęp na ślizgawkę będzie bezpłatny.

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2808 dni temu dnia 30/11/2012
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 30, 2012 @ 7:13 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kropiwnicki-1024x898

Kropiwnicki w zespole ds nieprawidłowości wyborczych

Read More →