Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

34-latek ukrywał się w szałasie przed więzieniem

Przez   /   04/08/2020  /   No Comments

Poszukiwany listem gończym 34-letni mieszkaniec powiatu jaworskiego spał w lesie w zbudowanym przez siebie szałasie, aby uniknąć więzienia. Wytropili go kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze. 

- Jednym z priorytetowych zadań wydziału kryminalnego jaworskiej komendy jest zatrzymywanie osób poszukiwanych, ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Kryminalni z Jawora po raz kolejny zadziałali skutecznie. Wytropili bowiem miejsce ukrywania się jednego z mieszkańców naszego powiatu, na którego Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze wydał list gończy – informuje asp.szt. Ewa Kluczyńska, zastępca oficera prasowego jaworskiej policji.

Mężczyzna miał do odsiedzenia wyrok pięciu miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko mieniu. Nie chcąc iść do więzienia, zbudowało sobie w lesie szałas z gałęzi, kamieni, kawałków folii i brezentu. Zamieszkał w kryjówce. Więzienia jednk nie uniknie.

FOT. POLICJA JAWOR

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 50 dni temu dnia 04/08/2020
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 4, 2020 @ 8:22 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

rabczenko-2-1024x681

Wojewoda chce usunąć z rady miasta Jarosława Rabczenkę?

Read More →