UM_Park
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Artystka z Indii będzie fotografować legniczan z biżuterią

Przez   /   26/03/2014  /   No Comments

Mah Rana – hinduska fotografka, która od lat nieprzerwanie podróżuje po świecie realizując swój artystyczno-badawczy projekt – w czwartek zawita do Legnicy. Wszyscy, którzy noszą biżuterię, są gotowi o niej opowiedzieć i zapozować artystce, mogą dołączyć do grona jej modeli. Wystarczy przyjść w czwartek do Galerii Piastów i podzielić się swoją refleksją na temat biżuterii.

 

Nosisz biżuterię? Chcesz o niej opowiedzieć? Nie boisz się obiektywu? Daj się sfotografować ze swoją biżuterią! W takim razie zapraszamy właśnie Ciebie do projektu fotograficzno-filmowego „Znaczenia i więzi” realizowanego w ramach legnickiego festiwalu SREBRO!- zachęca legnicka Galeria Sztuki. -Przyjdź w czwartek (27. 03) do atelier filmowego w Galerii Piastów i podziel się swoją refleksją na temat biżuterii! Projekt realizowany jest przez hinduską artystkę-złotniczkę mieszkającą w Londynie, jego efektem będzie dokument video i wystawa fotografii wraz z towarzyszącym jej katalogiem, które będą prezentowane na wystawie w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO 2014 w Legnicy.

Atelier, w którym pracować będzie Mah Rana, będzie zlokalizowane w Małym Patio Galerii Piastów, Małe Patio, na parterze obok Efezu i So?Coffe!. Projekt potrwa od godz.: 10.30 do 17.00.

Nie rezygnuj, jeśli nie znasz angielskiego, na miejscu będzie tłumacz! Możesz też sfotografować swoje dziecko! (do 16 r. ż. za zgodą rodzica) – zapowiada Galeria Sztuki.

FOT. GALERIA SZTUKI

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 2331 dni temu dnia 26/03/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 26, 2014 @ 2:57 pm
  • W dziale: kultura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Człowiek-na-moście-fot.-Karol-Budrewicz-30-1024x681

“Człowiek na moście”. Teatr zaczyna sezon w plenerze

Read More →