Akademia
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

“150×150″ także w Legnicy. Murem za sędzią Tuleyją

Przez   /   03/06/2020  /   16 Comments

W najbliższy poniedziałek (8 czerwca) o godz. 18 Komitet Obrony Demokracji Legnica organizuje pod Sądem Rejonowym w Legnicy przy ul. Złotoryjskiej 19 pikietę w ramach organizowanego w całej Polsce wydarzenia „150×150 – 150 obywateli w 150 miastach!”.

Stoimy murem za sędzią Igorem Tuleyą. Tzw. Izba Dyscyplinarna chce zabrać sędziemu Tuleyi immunitet! Nie pozwolimy na to ! Po wyborze na I Prezes Sądu Najwyższego sędzi Małgorzaty Manowskiej (wskazanej oczywiście przez niekonstytucyjną neo-KRS) niebędąca sądem Izba Dyscyplinarna SN dostała polityczne przyzwolenie na kontynuowanie swojej działalności. ID SN aktualnie nie orzeka już tylko w sprawach przewinień służbowych, ale uzurpuje sobie prawo do orzekania w sprawie np. o uchylenie immunitetu sędziemu Igorowi Tuleyi w związku z wydanym przez niego orzeczeniem. Ta sprawa została właśnie wyznaczona na posiedzenie 9 czerwca 2020 r o 9:00. Uchylenie immunitetu sędziemu pociąga za sobą daleko idące konsekwencje nie tylko w sferze służbowej, ale i osobistej, gdyż nie będąca sądem ID SN może nie tylko zawiesić sędziego w czynnościach służbowych i obniżyć jego wynagrodzenie od 25 do 50%, ale w szczególności poprzez uchylenie immunitetu może doprowadzić do postawienia w stan oskarżenia sędziego przez sterowaną politycznie prokuraturę, a nawet do pozbawienia go wolności pod pretekstem czynności procesowych.

Akcja organizowana jest jednocześnie w 150 miastach w Polsce. Przypominamy, że w zeszłym roku sędzia Igor Tuleya był gościem Latającego Uniwersytetu w Legnicy.

Jacek Głomb, przewodniczący KOD Legnica

    Drukuj       Email
 • Publikowany: 36 dni temu dnia 03/06/2020
 • Przez:
 • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 3, 2020 @ 8:51 am
 • W dziale: wiadomości

16 komentarze

 1. lustrator pisze:

  a tutaj stara pierdolo nie ma zlodzeji>>>>.Propaganda za pieniądze emerytów. Tysiącom starszych Polaków skarbówka zajmuje konta za zaległy abonament. Poszkodowanym zostaje sąd.Skarbówka zajmuje konta emerytów i rencistów za zaległy abonament RTV, nawet jeśli się wyrejestrowali. Od początku roku ściągnięto w ten sposób prawie 7 mln zł. System skonstruowany jest tak, by mimo odwołań do kolejnych instancji zapłacić wyliczoną zaległość.

 2. lustrator pisze:

  Nie zniżam się do poziomu lustratora i nie będę uczestniczył w licytacji który polityk więcej ukradł! Wiadomo>>>>>alez pierdolo saska robisz to od zawsze. Moze to jednak powinien byc inny lekarz.

 3. lustrator pisze:

  panie pierdolo legnicka.Jak dolar drozeje to zlotowka tanieje.Puknji pan w scianke obok i zobacz czy ktos sie odezwie.

 4. lustrator pisze:

  rany boskie tyle pitu pitu o niczym.

 5. POspólstwo pisze:

  >>>piszemy o tym od ponad roku<<<
  Znaczy kto "piszemy" ???
  Panie Piotrze, czy lustrator to pańskie alter-ego?

  Nie zniżam się do poziomu lustratora i nie będę uczestniczył w licytacji który polityk więcej ukradł! Wiadomo, iż prymat w tej grze wiedzie POspólstwo. Jako obywatel widzę co jest… złotówka umacnia się wobec USD i Euro a stopy procentowe spadają! To nie są objawy recesji, szczególnie w porównaniu do innych państw UE…

  Idiota nie zmienia partii stosownie do powiewu politycznego wiatru…? Rozumiem, tak zachowuje się osoba o zmyśle samozachowawczym rozwiniętym na miarę karalucha czyli POspólstwo ! Tylko ciekawe czym przywołana miernota z jej szeregów (elity) zamierzała dożynać watahy… Taki to nie "penis" … to wyłącznie kikut penisa o których potocznie mawia się "złamany …."! Więc kim są osoby nim zafascynowane jak lustrator???

 6. lustrator pisze:

  mozesz tez pocwiczyc z lekarzem empatie>>>Fundacja Ex Bono dostała 9 mln zł z Funduszu Sprawiedliwości na prowadzenie punktów pomocy ofiarom przestępstw w Opolu i Tychach. Nie miała w takiej działalności żadnego doświadczenia, ale miała powiązania z PiS i Solidarną Polską. Po kilku miesiącach pracy w Opolu zniknęła, zostawiając podopiecznych bez pomocy i z długami. Ale na tym się nie skończyło.

  Politycy Solidarnej Polski często wykorzystują Fundusz Sprawiedliwości jak skarbonkę, z której dotowane są powiązane z partią organizacje. Mimo, że piszemy o tym od ponad roku, nic się nie zmienia – bo nadzór nad funduszem sprawuje minister Zbigniew Ziobro, równocześnie szef Solidarnej Polski.

 7. lustrator pisze:

  na dzisiaj mozesz pocwiczyc z lekarzem skojarzenia komplementarne stara pierdolo jak…. swirski, plaszczak i klempa.Jak bedzie trzeba wiecej melduj.

 8. lustrator pisze:

  ze przestal byc juz idiota jak ty

 9. POspólstwo pisze:

  No… tylko co powiedzieć gdy stary facet został przechrztą (zmienił wyznanie) i dał się obrzezać….!?!

 10. lustrator pisze:

  ają sobie operować penisa ;) Historie zdRadka pewnie zn>..tak generalnie to wszyscy w rodzinie zdrowi czy tylko padło na ciebie?

 11. POspólstwo pisze:

  Stare pierdoły nie muszą z nudów siedzieć przy kompie i wyładowywać swoje frustracje plując jadem nienawiści za plugawy żywot….

  To liderzy POspólstwa dla zrobienia międzynarodowej kariery zmieniają wyznanie i dają sobie operować penisa ;) Historie zdRadka pewnie znasz…

 12. lustrator pisze:

  dziwne bo PO 2015 pan pisarz juz nie napisal NIC na temat sadownictwa i Konstytucji.

 13. lustrator pisze:

  wystarczy popatrzec na kto to i smiech czlowieka ogarnia..>>>i “Resortowe togi”!i .Media, której autorami byli wspólnie Dorota Kania, Jerzy Targalski i Maciej Marosz. 6 maja 2015 miała premierę druga publikacja z serii, zatytułowana Resortowe …>>>>najbardziej dorodne dzieci kurdupla kawalera.

 14. lustrator pisze:

  masz takie skojarzenie?to powinienes udac sie do specjalisty.Z drugiej strony swiadczy to ze stara pierdola juz na poczatku nie dała rady.

 15. POspólstwo pisze:

  “głomb” ze “stulejką”- super skojarzenie!

  Najlepiej podsumował to Brzechwa…”niech rozsądzi nas kapusta (…) głowa pusta”. SB-ckie togi wciąż na fali kloacznego ścieku. Polecam lekturę książki “Resortowe togi”!

  Przyjdzie 15 osób a w komunikatach rzetelni dziennikarze napiszą, iż przybyło 15 tysięcy, bo KODziarstwo jest tak mocarne, że jeden za tysiąc “Jasiów” wystarczy!
  A na koniec całe to towarzystwo odda cześć niewinnie aresztowanemu legnickiemu komornikowi!

  To teraz które wyroki należy honorować a które nie? W sądach rejonowych rozstrzygają sędziowie powołani przez obecny KRS więc te wyroki są nieważne????

 16. lustrator pisze:

  tak trzymac Kochani !!!!Gonic tych nadetych blaznow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

106991674_10213792136877759_1320529393718599508_n

Wolontariusze z Legnicy chcą pomagać psom. Nie mogą

Read More →