Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiedza  >  Current Article

Są wolne miejsca na Politechnice Wrocławskiej

Przez   /   21/07/2021  /   No Comments

Przed kilkoma dniami zakończył się pierwszy nabór na studia na Politechnice Wrocławskiej. Jest jednak druga szansa, żeby w październiku rozpocząć naukę na tej uczelni. Właśnie rozpoczęła się druga rekrutacja na kierunki, na których są jeszcze wolne miejsca.

Chętni na stacjonarne studia I stopnia mogą wybierać z oferty zarówno we Wrocławiu, jak i Legnicy, Wałbrzychu oraz Jeleniej Górze.

W systemie rekrutacyjnym wolne miejsca są jeszcze na wielu kierunkach studiów. Najwięcej na budownictwie (Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego) – 90, mechanice i budowie maszyn energetycznych (Wydział Mechaniczno-Energetyczny) – 90, inżynierii środowiska (Wydział Inżynierii Środowiska) – 90 i technologii chemicznej (Wydział Chemiczny) – 80.

Pełna lista kierunków wraz z dokładną liczbą wolnych miejsc dostępna jest na stronie: https://rekrutacja.pwr.edu.pl/rekrutacja/liczba-miejsc/liczba-miejsc-studia-i-stopnia-stacjonarne/

Rejestracja zgłoszeń kandydatów w ramach drugiej rekrutacji potrwa do 25 lipca do godz. 13.00, a dzień później ogłoszone zostaną wyniki. Osoby zakwalifikowane do przyjęcia na studia będą miały czas, by dostarczyć dokumenty najpóźniej do 29 lipca do godz. 15.00 (bud. C13, pok. 0.12).

W trakcie pierwszej rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia na Politechnice Wrocławskiej zarejestrowało się ponad 8,5 tys. kandydatów.

Czekało na nich ponad 7 tys. miejsc na 52 kierunkach. W tym cztery w języku angielskim oraz tyle samo nowości: informatyczne systemy automatyki, elektromobilność, geoinformatyka oraz inteligentna informatyka. Największym zainteresowaniem cieszyły się informatyka stosowana, cyberbezpieczeństwo, informatyka techniczna oraz automatyka i robotyka.

Żródło: Politechnika Wrocławska

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 4 dni temu dnia 21/07/2021
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 21, 2021 @ 11:29 am
  • W dziale: wiedza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Dokumenty54

Studia na Wydziale Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej

Read More →