AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

25-latek włamywał się do samochodów w Legnicy

Przez   /   08/11/2019  /   No Comments

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy w wyniku pracy operacyjnej ustalili sprawcę wielu kradzieży z włamaniem do pojazdów, do których dochodziło w ostatnim czasie na terenie Legnicy.

Sprawcą okazał się 25-letni mieszkaniec Legnicy.

Łupem mężczyzny padło wszystko, co było pozostawione w pojazdach, między innymi: pieniądze, alkohol, akcesoria i sprzęt elektroniczny, obuwie, odzież sportowa, zegarki, dokumenty, elektronarzędzia, okulary. Łączne straty osób pokrzywdzonych jakie powstały w wyniku tego przestępczego procederu opiewają na kwotę blisko 12 tys. złotych.

Jak się okazało 25- latek był już wcześniej karany za tego typu przestępstwa. Prokuratura Rejonowa w Legnicy zastosowała wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za kradzież z włamaniem w warunkach powrotu do przestępstwa grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

sierż szt. Anna Tersa/ Policja Legnica

FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 79 dni temu dnia 08/11/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Listopad 8, 2019 @ 9:48 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

1-34595

Walcząc z grypą wybito 25 tysięcy ptaków pod Legnicą

Read More →