LegnickiePole2
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Zumba dla dzieci i dorosłych w Parku Rozrywki Play City

Przez   /   11/09/2018  /   No Comments

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się obecnie Zumba czyli połączenie tańca z elementami fitness. To doskonały sposób aby poprzez zabawę, dbać o swoją kondycję oraz sylwetkę, ale nie tylko. Tak naprawdę zajęcia te porywając do fantastycznej zabawy wpływają też pozytywnie na samopoczucie dzięki dynamicznej, pozytywnej muzyce. Wszystko to sprawia, że po zajęciach Zumby czujemy się po prostu świetnie.

Zajęcia Zumby dla dzieci i dorosłych to nowa propozycja Parku Rozrywki Play City skierowana przede wszystkim do osób, które nie mają co zrobić z dziećmi, a chciałyby jednocześnie chodzić na zajęcia. W jednej przystępnej cenie można bowiem zabrać swoją pociechę na zajęcia fitness gdzie pod okiem wykwalifikowanego instruktora będzie można wspólnie podjąć wysiłek lub można skorzystać z drugiego rozwiązania którym jest pozostawienie dziecka na Sali zabaw pod opieką pracowników Play City, a samemu skorzystać z zajęć Zumby.

Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek o godzinie 17.00 w Sali Disco w Parku Rozrywki Play City który znajduje się na II piętrze Galerii Piastów.

Wszystkich zainteresowanych zapisami zapraszamy do kontaktu z biurem Play City.

Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły na www.parkplaycity.pl

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 220 dni temu dnia 11/09/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 11, 2018 @ 7:32 pm
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

1426_1548413040

Fisz Emade Tworzywo na koncercie w Legnicy

Read More →