LegnickiePole
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiedza  >  Current Article

Zostań motospecem i zarób – wolne miejsce na kurs!

Przez   /   20/12/2018  /   No Comments

Zwolniło się jedno miejsce na bezpłatny kurs Dyplomowanego specjalisty obsługi procesu produkcyjnego organizowanego przez PWSZ im. Witelona w Legnicy.

Roczny kurs przeznaczony jest dla absolwentów szkół średnich (pozostających bez pracy na dzień przystąpienia do projektu), którzy chcą pracować jako specjaliści w branży motoryzacyjnej. Przyjęcie na kurs odbywa się na podstawie świadectwa ukończenia szkoły średniej. Szczegóły na stronie www.motospec.pwsz.legnica.edu.pl

O kursie

Program kursu opracowali specjaliści z branży motoryzacyjnej. Zajęcia prowadzą doświadczeni nauczyciele z PWSZ im. Witelona w Legnicy. Płatne praktyki zawodowe odbędą się w zakładach produkcyjnych w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Uczestnik kursu zdobędzie m.in. wiedzę i umiejętności z zakresu organizacji produkcji, zasad wykonywania pomiarów realizowanych w działach jakości oraz znajomość typowych procedur w działach kontroli jakości i audytu wewnętrznego; wiedzę i umiejętności w zakresie zasad prowadzenia i organizowania magazynów produkcyjnych jak i wyrobów gotowych.

W ramach kursu oferujemy:

- innowacyjny program kształcenia,

- bezpłatną naukę z praktyką w branży motoryzacyjnej,

- atrakcyjne wynagrodzenie za praktykę – 2 760 zł brutto miesięcznie,

- dyplom specjalisty ds. produkcji.

Po kursie

Absolwent może pracować w zakładzie produkcyjnym w branży motoryzacyjnej na stanowiskach pomocniczego specjalisty w działach produkcyjnych (specjalisty ds. obsługi procesu produkcji, specjalisty ds. jakości procesu produkcji, itp.). Absolwent może pełnić funkcje pomocnicze podczas nadzoru procesu technologicznego oraz eksploatacji maszyn produkcyjnych.

Absolwent otrzyma dyplom specjalisty potwierdzający kwalifikacje na 5. poziomie PRK – „technik plus”.

Kontakt w sprawie rekrutacji

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy

ul. Sejmowa 5 A, 59-220 Legnica

tel. 76 723 23 56

www.MotoSpec.pwsz.legnica.edu.pl

Źródło: PWSZ im. WITELONA w LEGNICY

RYC. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 188 dni temu dnia 20/12/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 20, 2018 @ 11:29 am
  • W dziale: wiedza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

FBN_3433

Osiągnij sukces InfluencerkiBeauty!

Read More →