DINO
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Złotoryja wybuduje halę produkcyjną pod wynajem

Przez   /   08/03/2018  /   No Comments

Złotoryja nie chce tracić inwestorów. W sąsiedztwie strefy ekonomiczej władze miasta zamierzają postawić modułową halę produkcyjną pod wynajem – dla przedsiębiorców, którzy zamiast budować własny zakład, woleli by od razu uruchomić działalność w wynajmowanych pomieszczeniach.

O pomyśle donosi samorządowa Gazeta Złotoryjska. “Od blisko 3 lat zajmujemy się obsługą inwestorów: małych, średnich i dużych. Z naszych doświadczeń wynika, że część z nich nie jest zainteresowana budową zakładu od podstaw, lecz chciałaby uruchomić produkcję w gotowym obiekcie. Dlatego chcemy im zaoferować miejsce gotowe do rozpoczęcia produkcji – w formie hali modułowej, która umożliwi pracę nawet 3 firm produkcyjnych z sektora MŚP jednocześnie” – opowiada Piotrowi Maasowi Katarzyna Iwińska, naczelnik Wydziału Funduszy Zewnętrznych i Obsługi Inwestora w Urzędzie Miejskim w Złotoryi.

Hala stanęłaby u zbiegu ulic Bolesława Krzywoustego i Strefowej. Według wstępnej koncepcji, liczyłaby ok. 2 tys. mkw powierzchni i składała się m.in. z części biurowo-socjalnej, z możliwością jej podziału pomiędzy kilka firm. Przy realizacji inwestycji ratusz zamierza skorzystać ze środków zewnętrznych z Polskiego Funduszu Rozwoju.

FOT. URZĄD MIASTA W ZŁOTORYI

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

49938354_361380898020441_7654294662559039488_n

Radna sprawdza, czy Legnica nie hoduje sobie zła

Read More →