Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Złoto European Police & Fire Games dla sierżanta z Legnicy

Przez   /   05/10/2018  /   No Comments

Funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, sierż. Paweł Dominiak, wziął udział w 7th European Police & Fire Games 2018. Wycisnął leżąc sztangę ważącą ,,bagatela” 190 kg , zdobywając tym samym złoty medal. Serdecznie gratulujemy!

W dniach 21-29.09.br., na hiszpańskim Giblartarze odbyły się 7th European Police & Fire Games 2018. W zawodach udział wzięli mundurowi zawodnicy z 50 krajów, w 60 różnych dyscyplinach sportowych. W wyciskaniu sztangi leżąc reprezentantem polskiej policji był sierż. Pawel Dominiak, funkcjonariusz legnickiej drogówki. W kategorii wagowej do 125kg i wiekowej 30-39 lat, ważący prawie 117 kg siłacz, wycisnął ciężar o wadze 190kg! Uplasował się tym samym na najwyższym stopniu podium, przywożąc do Polski złoty medal. Sierż. Paweł Dominiak jest dumą i nadzieją polskich służb mundurowych.

Funkcjonariusz sporty siłowe uprawia od kilku lat. Jest ich wielkim pasjonatem, a na treningi poświęca każdą pozasłużbową chwilę. Każdego dnia rozwija i pogłębia swoje możliwości, by w przyszłorocznej światowej edycji Police & Fire Games 2019, ponownie zdeklasować rywali.

W swojej jednostce funkcjonariusz cieszy się dużą sympatią. Policjanci wiedzą, że zawsze mogą liczyć na jego pomoc. Zawsze pomocny pokrzywdzonym, nieustępliwy dla sprawców. W Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy pełni służbę od 2015, gdzie również wykorzystuje i rozwija inną swoją pasję jaką jest jazda motocyklem.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

mł. asp. Izabela Burska/ Policja Legnica


FOT. POLICJA LEGNICA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 227 dni temu dnia 05/10/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 5, 2018 @ 3:57 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

dji_0053,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Najlepsi młodzi lekkoatleci z Dolnego Śląska w Legnicy

Read More →