PWSZ1
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Zespół Szkół Muzycznych Na Topie” – koncert w Galerii Piastów!

Przez   /   17/05/2019  /   No Comments

Już w najbliższą sobotę 18 maja o godzinie 17:00 zapraszamy do Galerii Piastów na wyjątkowy koncert uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy z klasy trąbki, a także Zespołu Jazz Combo oraz Patrycjusza Gruszeckiego.

Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy to instytucja która wywiera od lat znaczący wpływ na mieszkańców miasta i okolic. Uczniowie wygrywający liczne konkursy zarówno krajowe jak i międzynarodowe często występują też na różnych uroczystościach miejskich. Koncertują w szkołach i przedszkolach oraz innych miejscach przystosowanych do czynnego uprawiania muzyki. Koncert klasy trąbki i zespołów prowadzonych przez dobrze znanego legniczanom Patrycjusza Gruszeckiego, jest kolejną okazją do zaprezentowania Państwu zarówno możliwości wykonawczych uczniów jak i walorów szkoły. W wykonaniu młodych artystów usłyszymy bogaty repertuar: od muzyki klasycznej po rozrywkową. Na scenie Galerii Piastów (naprzeciwko Tchibo) zabrzmi zarówno Sonata Księżycowa Beethovena jak i „Fly Me To The Moon” – z repertuaru Franka Sinatry.

 

Serdecznie zapraszamy w sobotę 18 maja od godziny 17:00 do 19:00

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

helios_kinokobiet_film_202007_15_1080x1080px_v02

Kino Kobiet powraca !

Read More →