Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Zatrzymani przez Policję. On na zakazie, ona poszukiwana

Przez   /   06/12/2017  /   No Comments

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali mężczyznę który ruszył w drogę bez dokumentów i wbrew sądowemu zakazowi prowadzenia pojazdów. Kobieta, która potwierdziła tożsamość 32-latka okazała się być poszukiwana przez sąd do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności. O dalszym losie mężczyzny decydować będzie sąd. Za lekceważenie wyroku sądu grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 23:50 na ulicy Wrocławskiej w Legnicy policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali do kontroli drogowej audi, którego kierującym okazał się 32-letni mieszkaniec Legnicy. Mężczyzna ten nie posiadał żadnego dokumentu wymaganego podczas kontroli drogowej ani dokumentu tożsamości. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna ma zatrzymany dowód rejestracyjny za brak ważnych badań technicznych oraz czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, obowiązujący go do lipca 2020 roku.

Policjanci, żeby potwierdzić dane kierującego udali się z nim do jego partnerki. Na miejscu wylegitymowano 36-letnią kobietę, która potwierdziła dane 32- latka. Jak się po chwili okazało, kobieta była poszukiwana przez sąd celem odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności, za przestępstwo oszustwa, jakiego dopuściła się w przeszłości. Kobietę zatrzymano i umieszczono w policyjnym areszcie. Mężczyzna za wykroczenia i przestępstwo odpowie teraz przed sądem.

Za niestosowania się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Jagoda Ekiert

FOT. POLICJA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 348 dni temu dnia 06/12/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 6, 2017 @ 2:45 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

wieslaw_swierczynski-300x265 (1)

Złotoryja. Świerczyński w pośpiechu wybrany starostą

Read More →