basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Zapisz się do Legnickiej Akademii Filmowej

Przez   /   08/06/2018  /   No Comments

W tym roku Legnicka Akademia Filmowa odbędzie się po raz 26., w dniach 15-25 sierpnia. Trwa już przyjmowanie zgłoszeń. Legnickie Centrum Kultury czeka na młodych filmowców do 15 czerwca.

Legnicka Akademia Filmowa to najstarsze w Polsce warsztaty, podczas których dzieci i młodzież z całego kraju uczą się samodzielnego tworzenia filmów animowanych. Pracują pod okiem znakomitych filmowców i twórców animacji.

Aby się zapisać, należy pobrać kartę zgłoszenia ze strony laf.art.pl lub lck.art.pl, wypełnić ją, załączając własne prace plastyczne, muzyczne, literackie, filmowe czy też jakikolwiek inny twórczy produkt oraz wysłać kartę zgłoszenia na adres lafwfa2018@wp.pl.

Udział w warsztatach jest płatny – opłata za pełne wyżywienie i nocleg to 950 zł. Opłata za warsztaty bez noclegu, ale z pełnym wyżywieniem to 450 zł. Wyniki naboru ogłoszone zostaną 20 czerwca 2018 r.

Kontakt i szczegóły: Małgorzata Dancewicz, tel. 501 504 120, e-mail: malgorzata.dancewicz@lck.art.pl.

FOT. PIOTR KANIKOWSKI

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

meditation-1000061_960_720

W PWSZ dowiesz się, jaka dieta jest dobra dla mózgu

Read More →