Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Zamiast kąpieliska Kormoran jest Kąpielove Beach & Bar

Przez   /   13/06/2019  /   No Comments

Legnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji wydzierżawił na trzy lata kąpielisko Kormoran prywatnemu przedsiębiorcy z Wrocławia. Nowy gospodarz ma szereg pomysłów na uatrakcyjnienie tego miejsca: będą nowe meble, sprzęt do pływania, bar z zimnym piwem i przekąskami, koncerty, kino letnie. warsztaty, spotkania z artystami, występy dj-ów… Otwarcie sezonu w Kąpielove Beach & Bar już 21 czerwca.

Na Tomasza Smarza – dzierżawcę Kormorana – OSiR scedował obowiązek przygotowania kąpieliska do sezonu i prowadzenia go w taki sposób, aby było bezpieczne i dobrze służyło mieszkańcom Legnicy. Przedsiębiorca chce skorzystać z pomysłów, które od wielu sezonów sprawdzają się na akwenach we Wrocławiu.

Zgodnie z nową nazwą Kąpielove Beach & Bar obiekt został podzielony na dwie strefy.  21 czerwca ruszy pierwsza z nich, rozrywkowa, wraz z zapleczem gastronomicznym, serwującym zimne piwo, lody naturalne, włoską pizzę i inne przekąski. Jak wcześniej, organizowane będą imprezy familijne. Nowością jest scena, na której wieczorami będą się odbywały koncerty, występy dj-ów, zabawy przy muzyce klubowej. W planach jest kino letnie, warsztaty, spotkania z artystami.

28 czerwca Kąpielove zaprosi legniczan na plażę i do wody, czyli do drugiej strefy. Będą kajaki, łódki, rowerki wodne, boiska do siatkówki i piłki plażowej, plac zabaw, a także siłownia plenerowa.

FOT. KĄPIELOVE BEACH & BAR

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

zatrzymany audi

Wjechał w motocyklistę i uciekł. Policja go odnalazła

Read More →