PWSZ rekrutacja
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Włamy do piwnic. Specjalność … 26-latki z Legnicy?

Przez   /   14/06/2018  /   No Comments

Zrywała kłódki siłą lub otwierała drzwi “na pasówkę” i wynosiła co jej wpadło w oczy: elektronarzędzia, rowery, sprzęty gospodarstwa domowego, obuwie, odzież… Policja w Legnicy zatrzymała 26-letnią kobietę podejrzewaną o szereg włamań do piwnic na terenie miasta. Włamywaczce grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 

Od kilku miesięcy poszukiwano włamywacza, który okradał piwnice w Legnicy. Na podstawie materiału, zgromadzonego w toku śledztwa, policjanci wytypowali i zatrzymali 26-letnią legniczankę, ale -pracując nadal nad tą sprawą – wyjaśniają okoliczności zgłoszonych zdarzeń.

Stosowała nie pozostawiającą śladów metodę “na pasówkę”. Z dorobionymi kluczami chodziła od drzwi do drzwi i sprawdzała, które dadzą się otworzyć. Albo uciekała się do siły i przy pomocy narzędzi zrywała kłódkę. Była równie pomysłowa, co bezczelna. Gdy podczas jednego ze włamów trafiła na sezam tak pełen skarbów, że nie mogła sama zabrać się z łupami, wykorzystała fakt, że po sąsiedzku jest pusta piwnica. Włamała się do niej i tam ukryła skradzione mienie. Następnie założyła własną kłódkę i zamknęła przechowalnię z fantami.

-  W toku prowadzonego postępowania policjanci ukryte w piwnicy mienie odzyskali z całości i przekazali osobie pokrzywdzonej – informuje Iwona Król-Szymajda, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

FOT. PIXABAY.COM/ Free-Photos

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 98 dni temu dnia 14/06/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 14, 2018 @ 11:50 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kurka-021-1024x681

Kto idzie po mandat radnego w Złotoryi (RAPORT)

Read More →