PZU
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Wielki konkurs kina Helios! Zobacz film ?LEGO Przygoda? i wygraj wycieczkę do LEGOLANDU!

Przez   /   03/02/2014  /   No Comments

Chcesz przeżyć super przygodę i wyjechać z rodziną lub przyjaciółmi na niezapomnianą wyprawę do Legolandu? Mamy dla Was aż 5 czteroosobowych wycieczek! Zapraszamy do udziału w wielkim konkursie sieci kin Helios!

Aby zyskać szansę na wyjazd do duńskiego parku rozrywki z grupą znajomych bądź rodziną wystarczy przyjść do dowolnie wybranego kina sieci Helios w całej Polsce

w dniach 7-20 lutego na film ?LEGO Przygoda? (konieczne jest zachowanie biletu!) i po obejrzeniu filmu stworzyć fantastyczną budowlę z klocków LEGO!

Jednym słowem ? żeby wygrać wystarczy świetnie się bawić, a następnie pochwalić się efektami tej zabawy całemu światu ;) Wystarczy zamieścić zdjęcie własnej budowli LEGO na profilu sieci kin Helios na FB i zbierać głosy od internautów!

20 zdjęć, które zdobędą najwięcej głosów przejdzie do drugiego etapu konkursu, w którym specjalnie powołane jury wybierze 5 najciekawszych budowli, a zwycięzcy wyjadą na wspaniałą wyprawę do duńskiego Legolandu!

UWAGA! Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie biletu na film ?LEGO Przygoda? 

z sieci kin Helios z dni 7-20 lutego 2014! Szczegóły konkursu, regulamin i opis wycieczki znajdują się na stronie: helios.pl/LEGO.

Partnerem konkursu i Fundatorem wycieczek jest Biuro Podróży i Turystyki Almatur.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1770 dni temu dnia 03/02/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 3, 2014 @ 3:00 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Downloads1

Prezentacja Kalendarza Satyrykonu 2019. Jest świetny

Read More →