Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Wielkanoc z Galerią Piastów

Przez   /   29/02/2016  /   No Comments

Chcesz mieć pięknie udekorowany stół wielkanocny? Przyjdź z rodziną do Galerii Piastów, gdzie pod okiem fachowców pomalujecie pisanki i zrobicie własnoręcznie niepowtarzalne ozdoby.

Wielkanocne warsztaty w Galerii Piastów to już tradycja. – Organizujemy je co roku i zawsze mamy tłumy osób chętnych do udziału w zajęciach. Wśród entuzjastów przeważają dzieci – mówi Przemysław Corso, specjalista ds. marketingu w Galerii Piastów. – Startujemy w niedzielę, 13 marca, o godz. 12.00. Dla najmłodszych atrakcją będą na pewno pisanki i zajączki do kolorowania. Pojawią się w zielonej, ukwieconej żonkilami strefie.

W kolorowaniu wielkich jajek wezmą też udział legniczanie z kilkunastu lokalnych instytucji i zaproszeni goście, m.in. strongman Tyberiusz Kowalczyk, strażnicy miejscy, dziennikarze i aktorzy teatru im.Modrzejewskiej. Dla nich przygotowano gigantyczne, metrowe jajka, przeznaczone na aukcję charytatywną w Wielki Piątek.

Do wspólnej zabawy zachęcać będzie grupa animatorów w strojach wielkanocnych zajączków. W strefie wielkanocnych ozdób wykonać też będzie można świąteczne kartki i dekoracje. Każdy uczestnik warsztatów dostanie w nagrodę czekoladowego zająca, a efekty wspólnej pracy będzie można oglądać aż do Świąt w małym patio w Galerii Piastów.

Z kolei w Wielki Piątek (25 marca) w galerii odbędzie się aukcja dwudziestu wielkich pisanek, a zebrane w ten sposób pieniądze trafią do legnickiego schroniska dla zwierząt.

Zapraszamy do świętowania Wielkiej Nocy z Galerią Piastów!

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1015 dni temu dnia 29/02/2016
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 29, 2016 @ 4:06 pm
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Downloads1

Prezentacja Kalendarza Satyrykonu 2019. Jest świetny

Read More →