Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Walentynkowy NMF w sieci kin Helios!

Przez   /   10/02/2014  /   No Comments

Wszyscy (za)kochani Maratończycy (oczywiście w filmie!) już wiedzą, co będą robić w najbliższe Walentynki? Już 14 lutego w 32 kinach sieci Helios odbędzie się nietypowy, lecz naszpikowany filmowymi hitami -Maraton Walentynkowy. Noc nie tylko romantyczna!

Tym razem przygotowaliśmy zestaw filmów, który zadowoli nie tylko tych romantycznie zakochanych. Będzie zabawnie, dramatycznie, a nawet sensacyjnie! Żeby było sprawiedliwie? zagramy dwa filmy ?dla niej? i dwa ?dla niego?! Każdy znajdzie coś dla siebie.

 Start: 14.02 godz. 22.00

Meta: 15.02 godz. 07.00

Zaczniemy premierowym filmem ?Ona?, potem kandydat do nagrody Oscara ?American Hustle?, następnie ciepła komedia ?Czas na miłość?, a na koniec thriller ?Jack Ryan: Teoria Chaosu?. Ten maraton będziecie wspominać (nie tylko romantycznie!) jeszcze długo po zakończeniu ostatniego tytułu!

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie NMF.

Sprzedaż na walentynkowy Nocny Maraton Filmowy już ruszyła! UWAGA: Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na naszej stronie internetowej. Ceny projekcji dostępne są na stronie: www.helios.pl.

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1712 dni temu dnia 10/02/2014
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 10, 2014 @ 10:11 am
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

BANER-ODZYSKANIE-NIEPOLDEGŁOŚCI-768x432

Z szefem Ośrodka Karta w Modjeskiej o Niepodległej

Read More →