AGEM new
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

WALENTYNKI w GALERII PIASTÓW

Przez   /   07/02/2019  /   No Comments

Już 14 lutego od godziny 15:00 zapraszamy wszystkich zakochanych i nie tylko na wyjątkowe walentynkowe wydarzenie! Sesje zdjęciowe, słodkie upominki i koncert zespołu Kminek!

Gościem specjalnym wydarzenia będzie legnicka fotograf znana jako: „Dziewczyna która fotografuje”. Każda zakochana para, która dokona symbolicznych zakupów w Galerii Piastów na kwotę 50 złotych, będzie mogła wziąć udział w dedykowanej dla nich sesji zdjęciowej, gwarantując sobie również bezpłatny odbiór jednego wywołanego portretu w salonie FUJIFILM.

To nie wszystko! Poza sesją zdjęciową, każdy klient Galerii Piastów będzie mógł odebrać słodki upominek przygotowany przez kawiarnię CHOICE oraz skorzystać z usług walentynkowej wróżki i zwariowanej fotobudki na kółkach, w której jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia!

Dodatkowo o godzinie 15:00 na scenie pojawią się artyści z legnickiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej Śpiewu i Mowy, a o godzinie 17:00 wystąpi gwiazda wydarzenia – zespół KMINEK.

Do zobaczenia w Galerii Piastów!

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 477 dni temu dnia 07/02/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 7, 2019 @ 10:45 am
  • W dziale: rozrywka, styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

słodki dzień dziecka FB

Słodki Dzień Dziecka w Galerii Piastów

Read More →