Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

W starej szafie. Letnia zbiórka Faustynki

Przez   /   06/07/2017  /   No Comments

O nakrętki, artykuły papiernicze i biurowe, zabawki,słodycze, szaliki, wstążki, kokardki, pocztówki, rolki po papierze toaletowym, guziki –  wszystko co może przydać się do zajęć artystycznych z dziećmi – prosi Stowarzyszenie od Serca Faustynka. Dary można dostarczać na adres: ul. Witkiewicza 17, 59-220 Legnica (tel. 781 – 942 – 623).

Stowarzyszenie poszukuje też wolontariuszy po kierunkach pedagogicznych i pokrewnych oraz innych osób zainteresowanych współpracą na zasadzie umowy wolontariackiej.

Dary zostaną wykorzystane m.in. podczas wakacyjnych warsztatów artystycznych dla dzieci. młodzieży i dorosłych z Legnicy oraz powiatu legnickiego, które Faustynka organizuje w dniach od 2 do 18 sierpnia (godz. 12-17). Możliwe zapisy telefoniczne od poniedziałku do piątku w godz. 17.20-19 lub bezpośrednio przy ul. Witkiewicza 17 w Legnicy.

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 351 dni temu dnia 06/07/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Lipiec 6, 2017 @ 3:25 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Mirosław Trznadel

Nowe otwarcie u Koku Sushi

Read More →