PWSZ rekrutacja
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

W Koperniku spotkanie z Marzeną Kipiel-Sztuką

Przez   /   06/04/2018  /   No Comments

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejne kopernikowe spotkanie z cyklu „Miejsce ludzi i opowieści”, a jego bohaterką będzie Marzena Kipiel-Sztuka.

Z zawartości internetowych witryn nietrudno wysnuć wniosek, że Marzena Kipiel-Sztuka to kobieta dość odważnie poszukująca, bo – jak przystało na absolwentkę legnickiego Technikum Budowlanego – ukończyła zarządzanie zasobami ludzkimi, żeby później zostać suflerem w Teatrze im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie. Czy to właśnie tam narodziła się jej miłość do sceny i dlatego wróciła do Legnicy, by przez 10 lat występować na deskach dzisiejszego Teatru im. Modrzejewskiej? Być może dowiemy się tego podczas sobotniego spotkania, które odbędzie się w Spółdzielczym Domu Kultury „Kopernik”.

Tematów do rozmów z pewnością nie zabraknie, bo rozmowę z Marzeną Kipiel-Sztuką poprowadzi Krystyna Zajko-Minkiewicz, a obie panie świetnie się znają.

Całość zakończy recital aktorki.

SDK „Kopernik”, 7 kwietnia, godz. 16.00, wstęp wolny

Źródło: SDK KOPERNIK W LEGNICY

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

IMG_20180819_135056

Zahorski jedzie, by Dolny Śląsk wsparł rowerzystów

Read More →