Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Uprawiali konopie – grozi im do 10 lat za kratkami

Przez   /   31/08/2017  /   No Comments

Za uprawę konopi indyjskich, przed sądem odpowie dwóch mężczyzn, zatrzymany przez lubińskich policjantów. Funkcjonariusze zabezpieczyli 26 krzewów w różnej fazie rozwoju. Podejrzani trafili do policyjnego aresztu.
Policjanci z wydziału kryminalnego lubińskiej policji zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o uprawę konopi indyjskich. Jak się okazało, zatrzymani to 20 i 36 letni mieszkańcy Lubina. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze zlikwidowali uprawę prowadzoną przez mężczyzn. Funkcjonariusze zabezpieczyli 26 krzewów tego środka odurzającego w różnej fazie rozwoju.

Do zatrzymania doszło na terenie gminy Lubin. Funkcjonariusze w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że zatrzymani mężczyźni mogą prowadzić uprawę konopi indyjskich. Policjanci pracujący nad tą sprawą w momencie, gdy upewnili się, że zebrane materiały w tej sprawie w dużym stopniu uwiarygodniają ich ustalenia dokonali zatrzymania podejrzanych. Ci, aby uniknąć wykrycia plantacji prowadzili ją w zaroślach na terenie jednej z pod lubińskich miejscowości.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności całej sprawy, w tym czy i ewentualnie, na jaka skalę zatrzymani zajmował się rozprowadzaniem środków odurzających.

Czyny, których się dopuścili zatrzymani mężczyźni zagrożone są kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Lubin

FOT. POLICJA

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 414 dni temu dnia 31/08/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 31, 2017 @ 10:06 am
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Bez tytułu

Legnickie Pole. Plezia i spółka w interesie mieszkańców

Read More →