basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Ujęto złodzieja. Seriami kolekcjonował cudze rowery

Przez   /   05/12/2017  /   No Comments

Policja zatrzymała 27-letniego mieszkańca Legnicy. W ostatnich dwóch miesiącach mężczyzna dokonał szeregu kradzieży na terenie miasta. Zabierał pozostawione bez opieki rowery, okradł też sklep z odzieżą. Jak informuje mł. aspirant Jagoda Ekiert z legnickiej komendy, straty sposodowane przez złodzieja sięgają 8 tysięcy złotych.

Zatrzymanie 27-latka to pozytywny finał jednej ze spraw prowadzonych przez policjantów Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Mężczyzna ukradł m.in. 5 rowerów.Rozglądał się a tymi pozostawionych na klatkach schodowych albo przy punktach handlowych.

Zatrzymany 27-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Prokuratura Rejonowa w Legnicy przychyliła się do wniosku policjantów Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy i zastosowała wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

FOT. PIXABAY.COM

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 83 dni temu dnia 05/12/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Grudzień 5, 2017 @ 2:10 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

00e79c471070354643f4cf7635d6a6a9,800,600,1,0

Moje trzy grosze. Wielki post KGHM

Read More →