PWSZ rekrutacja
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Udały się ferie z OSiR-em w Legnicy. Pora na finał

Przez   /   07/02/2019  /   No Comments

Ferie zimowe w Legnicy dobiegają już końca. Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował atrakcyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Każdego dnia korzystały z nich setki uczniów.

Przygotowano urozmaicony program zajęć sportowych i rekreacyjnych, by najmłodsi legniczanie w sposób aktywny spędzili czas wolny od nauki. Wszystkie zajęcia odbywały się i odbywają pod okiem instruktorów i opiekunów. Uczestnicy brali udział m.in. w turniejach piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, badmintona i tenisa stołowego w halach sportowych przy ul. Sejmowej, Lotniczej i Głogowskiej. Dużym powodzeniem wśród młodzieży cieszą się zajęcia na siłowni przy ul. Głogowskiej, nazywane treningiem funkcjonalnym.
Uczniowie bardzo chętnie i licznie uczestniczyli też w warsztatach pt. Twoja kanapka, prowadzonych w trybunie A Stadionu Miejskiego, podczas których komponowali własne smakowite kanapki.
Wielkim powodzeniem cieszą się wciąż zajęcia prowadzone na lodowisku przy ul. Sejmowej. Odbywają się tu różnego rodzaju gry i zabawy, nauka jazdy na łyżwach, animacje przy muzyce i konkursy.
Finałem ferii z OSiR-em będzie niedzielna (10 lutego, godz. 15.00) dziecięca wystawa zwierząt domowych „Pochwal się swoim zwierzątkiem” w hali widowiskowo–sportowej przy ul. Lotniczej. Zapisy przyjmowane są do godz. 14.30.
Organizatorzy zapraszają młodych i dorosłych właścicieli piesków, kotów, świnek morskich, chomików, gadów, ptaków i owadów. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, a wyróżnione zwierzątka – nagrody w postaci bonu upominkowego na zakup karmy lub akcesoriów.
Podczas imprezy odbędzie się też zbiórka karmy oraz nakrętek dla zwierząt z legnickiego schroniska.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 196 dni temu dnia 07/02/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Luty 7, 2019 @ 3:38 pm
  • W dziale: rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Gra-Miejska-plakat-2-1-800x569

Gra Miejska na zamku w Legnicy. Zwiedzaj i baw się

Read More →