WCh
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Twoja historia na naszych łamach. Aukcja dla WOŚP

Przez   /   11/01/2018  /   No Comments

Wśród atrakcji, które będą licytowane podczas legnickiego Finału WOŚP, jest dar od 24 Tygodnika. Oferujemy pół kolumny (strony) w jednym z najbliższych wydań naszej gazety na opowiedzenie Twojej osobistej historii (miłosnej lub jakiejkolwiek innej). Jeśli chcesz ją sam spisać – deklarujemy pomoc przy redagowaniu tekstu. Jeśli wolisz, byśmy to my ją w Twoim imieniu opowiedzieli – masz nasze pióro.

Możesz opowiedzieć o kimś ważnym dla Ciebie, o swojej rodzinie, swoim przyjacielu i w ten sposób im publicznie podziękować. Egzemplarz gazety z Twoją historią będzie dla Was pamiątką na całe życie. Na licytację zapraszamy w niedzielę 14 stycznia do Legnickiego Centrum Kultury. Licytacje będą prowadzone w przerwach pomiędzy występami od godz. 12.

Co jeszcze będzie można wylicytować podczas 26. Finału WOŚP w Legnicy? Ufundowaną przez serwis TopTraktor.pl kultową bryczkę, która jako jedna z pierwszych woziła turystów i nowożeńców po wrocławskim Rynku. Wózek inwalidzki po tuningu wykonanym przez słynnych braci Collins – dar od rodziców ośmioletniego Nikosia. Wynajęcie zabytkowej Sali Królewskiej (np. na ślub, rodzinne spotkanie, sesję zdjęciową itp.). Lekcja gry na gitarze z Markiem “Spiderem” Pająkiem z zespołu VADER. Pacyfistyczny obraz znakomitego francuskiego artysty Michela Grangera, namalowany płozami czołgu na legnickim lotnisku. Przelot  paralotnią nad Legnicą. Możliwość wyznania miłości na walentynkowym plakacie miłosnym. Zapraszamy do licytacji i do zabawy.

Dochód z licytacji zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

FOT. PIXABAY.COM/3DMAN_EU, RYC. LCK

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 281 dni temu dnia 11/01/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 11, 2018 @ 12:11 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Bez tytułu

Legnickie Pole. Plezia i spółka w interesie mieszkańców

Read More →