suntravel
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Trener Nowak zostaje w Miedzi na 5 lat!

Przez   /   08/06/2018  /   No Comments

Miedź przedłużyła kontrakt z trenerem Dominikiem Nowakiem o pięć lat! Umowę obowiązującą do 2023 roku podpisał także drugi trener Grzegorz Mokry! – Cieszę się, że trenerzy przystali na nasze warunki. To zdecydowanie nasz najważniejszy ruch kadrowy w letnim okienku transferowym – mówi właściciel Miedzi Andrzej Dadełło.

Trener Dominik Nowak ma 46 lat i licencję UEFA Pro. Miedź pod jego wodzą była rewelacją zakończonego sezonu Nice 1 Ligi – grała ofensywny futbol, wygrała rozgrywki w bardzo dobrym stylu i awansowała do Ekstraklasy. Jego nowa, długa umowa może być zaskoczeniem, bo to wciąż rzadkość w polskiej piłce.

–Cieszę się, że trener przystał na nasze warunki. Zdecydowałem o tym po ośmiu latach doświadczeń w pracy z różnymi szkoleniowcami. Trener Nowak nie tylko osiąganymi wynikami, ale przede wszystkim jakością swojej codziennej pracy pokazał, że zasługuje na taki kontrakt. Tak długa umowa daje nam też spokój budowania zespołu w dłuższej perspektywie, niezależnie od wyników i ewentualnych ofert, jakie nasi trenerzy mogą otrzymywać od innych klubów – mówi właściciel Miedzi Andrzej Dadełło.

– Cieszę się, że Miedź obdarzyła mnie i sztab trenerski bardzo dużym zaufaniem, ale też zdaję sobie sprawę, że to ogromna odpowiedzialność i zapewniam, że zrobimy wszystko, aby tego zaufania nie zawieść – powiedział po podpisaniu nowej nowy trener Dominik Nowak.

Z Miedzią na pięć lat związał się także drugi trener Grzegorz Mokry, który ma 33 lata i licencję UEFA A (aktualnie jest w trakcie kursu na licencję UEFA Pro). Z trenerem Nowakiem pracuje nie tylko w Miedzi – wcześniej z powodzeniem współpracowali także w Wigrach Suwałki. Obaj panowie znakomicie się rozumieją i uzupełniają.

Przed nowym sezonem klub nie planuje zmian w sztabie pierwszego zespołu.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. MIEDZLEGNICA>EU

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 346 dni temu dnia 08/06/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Czerwiec 8, 2018 @ 7:48 am
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

dji_0053,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Najlepsi młodzi lekkoatleci z Dolnego Śląska w Legnicy

Read More →