PZU
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Tête-à-tête legniczanek z Kacprem Kruszewskim

Przez   /   26/01/2018  /   2 Comments

Urząd Miasta w Legnicy zaprasza wszystkich zainteresowanych, szczególnie panie, na 9. Spotkanie Kobiet w LETIA Business Center (ul. Rycerska 24) 31 stycznia (środa) o godz. 17.30. Gościem specjalnym będzie znany aktor i utalentowany wokalista Kacper Kuszewski. Temat spotkania – „50 twarzy Kacpra Kuszewskiego, czyli o mężczyźnie uwielbiającym wyzwania”.

Z Kacprem porozmawiamy m.in. o tym, jaką rolę w jego życiu odgrywają kobiety. Zapytamy też o jego życie zawodowe, aktorstwo i karierę wokalną. Opowie nam o roli Marka Mostowiaka w ogromnie popularnym serialu „M jak Miłość” i występie w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Porozmawiamy również o prawach kobiet i ich sytuacji w Polsce oraz poznamy sposób na szczęśliwe życie według Kacpra Kuszewskiego.

To już dziewiąte spotkanie z gościem specjalnym, na które legniczanki zaprasza Urząd Miasta Legnicy. Gościliśmy już takie gwiazdy, jak Beata Tadla, Magdalena Mołek, Ewelina Rydzyńska czy też Jarosław Kret. Te wydarzenia towarzyskie gromadziły setki legniczanek.

Tradycyjnie już każda z pań wyjdzie ze spotkania z upominkiem. Wstęp bezpłatny.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 319 dni temu dnia 26/01/2018
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 26, 2018 @ 11:55 am
  • W dziale: wiadomości

2 komentarze

  1. DO TRUALSKi Ogląda Pan zdecydowanie za mało seriali i programów rozrywkowych w rodzaju “Tańca na lodzie czy “Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie jestem fanem pana Kacpra, ale idę o zakład, że paniom wystarczy hasło “Marek Mostowiak” i wiedzą o kogo chodzi. Miłość. Jak “M”.

  2. Trutalski pisze:

    ZNANY?? No Panie Redaktor! Znany, ale chyba tylko w kręgu własnych znajomych, albo znany z tego że jest znany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

temida

Bunt w Sądzie Rejonowym w Legnicy

Read More →