PWSZ rekrutacja
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Targi Pracy już w piątek w Złotoryi. 60 wystawców

Przez   /   09/04/2019  /   No Comments

Prawie 60 wystawców – firmy, szkoły. agencje rekrutacyjne. Ponad 700 ofert pracy w Polsce i za granicą. W piątek 12 kwietnia w godz. 10-13 odbędą się IV Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi. Wraz z organizatorem zapraszamy do sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Złotoryi. Można przyjść z dziećmi, bo przygotowano dla nich bezpieczne miejsce do zabawy.

Powiatowy Urząd Pracy szczególnie zaprasza uczniów ostatnich klas szkół podstawowych oraz do uczniów szkół średnich powiatu złotoryjskiego. To doskonała okazja do osobistego kontaktu z wieloma pracodawcami, dostępu do aktualnych ofert pracy w Polsce i za granicą, przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej, poznania kultury firmy i zadanie pytań do pracodawcy o charakter pracy. Podczas IV Targów Pracy w Złotoryi odwiedzający łatwo zapoznają się z lokalną ofertą rynku pracy, ofertą edukacyjną i szkoleniową. W sali obecni będą doradcy zawodowi, do których można się zwrócić o wsparcie przy rekrutacji i skonsultować dokumenty aplikacyjne. Będzie można porozmawiać o wyborze szkoły, pracy (m.in. przedstawiona zostanie oferta Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP Legnica). Targi to okazja do skorzystania z porad ekspertów np. od prawa pracy, ubezpieczeń społecznych. Organizatorzy zadbali o “strefę dla rodziców”, w której animatorzy zaopiekują się dziećmi, aby rodzice mogli np. odbyć rozmowę kwalifikacyjną..

Więcej informacji  TUTAJ

Kto przygotowuje stoisko na IV Targi Pracy?


 
FOT./RYC. PUP ZŁOTORYJA

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

drones-4147149_960_720

Drony nad kopalnią KGHM w Stanach Zjednoczonych

Read More →