Oberza Piastowska
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Tańsze bilety na pociąg dla kibiców Miedzi Legnica!

Przez   /   12/09/2018  /   7 Comments

Koleje Dolnośląskie zostały nowym partnerem Miedzi Legnica. Przewoźnik regionalny umożliwi kibicom Miedzi tańszą podróż na mecze piłkarskie rozgrywane w Legnicy!

 

Od najbliższego spotkania w Legnicy kibice będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich oferty. Udając się Kolejami Dolnośląskimi na mecz na Stadion im. Orła Białego otrzymają ulgę na przejazd tam i z powrotem w wysokości 50%. Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie ważnego biletu na rozgrywane w danym dniu spotkanie.

- Miedź Legnica to klub piłkarski posiadający już bogatą historię. To pierwszy sezon w Ekstraklasie dla tej drużyny, dlatego tym bardziej cieszymy się, że wspólnie z Miedzią możemy uczestniczyć w najwyższej piłkarskiej klasie rozgrywkowej w Polsce – mówi członek zarządu Kolei Dolnośląskich Cezary Pacamaj. – To przede wszystkim niezwykle atrakcyjna oferta dla wszystkich kibiców, którzy w komfortowych warunkach mogą dotrzeć na mecze. Dzięki temu wygodnie dojeżdżają do celu, a następnie mogą skupić się wyłącznie na kibicowaniu swojej ukochanej drużynie – dodaje Pacamaj.

Tańsze bilety dla podróżnych udających się na mecze Miedzi Legnica to tylko jeden z elementów obowiązującego do końca sezonu porozumienia. Współpraca zakłada również wzajemną promocję klubu i kolejowej spółki oraz wspólne akcje marketingowe.

- Jesteśmy dumni, że partnerem Miedzi są Koleje Dolnośląskie! Ekstraklasowe mecze Miedzi na stadionie w Legnicy to atrakcyjne i emocjonujące widowiska, które przyciągają kibiców z całego Dolnego Śląska. Często podróżują oni do Legnicy właśnie pociągami KD. Dzięki naszej współpracy dotarcie fanów z całego regionu na mecze do Legnicy będzie jeszcze łatwiejsze. Można powiedzieć, że kolej łączy kibiców, a teraz… Kolej na Miedź – zapowiada Tomasz Brusiło, członek zarządu MKS Miedź Legnica SA.

Jak w praktyce wygląda zniżka dla kibiców Miedzi podróżujących na mecz do Legnicy pociągami KD? Obowiązuje ona w dni meczowe Miedzi na terenie całego Dolnego Śląska. Kibic wybiera jako stację docelową Legnicę i kupuje bilet kolejowy w dwie strony. Za taki bilet płaci tylko połowę ceny, ale w czasie drogi powrotnej musi okazać bilet z meczu.

Źródło: Miedź Legnica

 

    Drukuj       Email
 • Publikowany: 219 dni temu dnia 12/09/2018
 • Przez:
 • Ostatnio modyfikowany: Wrzesień 12, 2018 @ 3:28 pm
 • W dziale: sport

7 komentarze

 1. lustrator pisze:

  No to sam sobie odpowiedziales ty moj alah akbarze.Gowno mnie interesuje co sie dzieje u was w turcji.

 2. Hassan Kibol pisze:

  Spółki Skarbu Państwa są największymi sponsorami sportu. Za granicą jest podobnie. Taki np Turkish Airlines sponsoruje Futbol, golf, rugby, koszykówkę…

 3. lustrator pisze:

  tak ma marginesie bracie w bogu.A kto sponsoruje klub z panstwowych pieniedzy?

 4. lustrator pisze:

  a ty zasponsorujesz zniszczenia bracie w bogu.Alah akbar bracie.

 5. Hassan Kibol pisze:

  “Współpraca zakłada również wzajemną promocję klubu i kolejowej spółki oraz wspólne akcje marketingowe.”
  Kuba i Lustrator – jeśli odpowiednią sumą zasponsorujecie kolej to też będziecie mogli zrobić zniżki dla pracowników lub klientów swoich firm.

 6. lustrator pisze:

  slusznie.Ma byc jak ma byc a dodatkowo platne za zniszczenia.

 7. kuba pisze:

  z jakiej paki kibice akurat miedzi mają jeździć tanio ?
  Bolszewicka. logika !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

piknik-768x512

Będzie Piknik Siatkarski w parku Miejskim w Legnicy

Read More →