Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Talent z Jagielonii wypożyczony do Miedzi

Przez   /   31/08/2017  /   No Comments

Przemysław Mystkowski ma dopiero 19 lat, a na koncie już 35 występów i bramkę w Ekstraklasie w barwach Jagiellonii Białystok! Ten młody zawodnik zagrał już także w 4 meczach Ligi Europy! Najbliższy rok utalentowany wychowanek Jagiellonii i reprezentant Polski U-19 spędzi na wypożyczeniu w Miedzi!

Mystkowski to lewonożny, ofensywny piłkarz. Może występować na skrzydle, jak i w środku pomocy. Mimo młodego wieku ma na koncie aż 35 występów w Ekstraklasie, a w bieżącym sezonie zagrał także w czterech meczach „Jagi” w Lidze Europy. Na koncie ma także 11 występów w juniorskich reprezentacjach Polski (od U-16 do U-19). Do Miedzi zawodnik trafi na roczne wypożyczenie z Jagiellonii i z pewnością zwiększy rywalizacją wśród młodzieżowców. – Bardzo chciałem tego zawodnika, ponieważ pasuje do naszej filozofii gry i podniesie i tak już wysoki poziom sportowy naszej drużyny. Obserwowałem go od dawna, długo z nim rozmawiałem o moich oczekiwaniach i jego roli w zespole. Najważniejsze dla mnie, że on bardzo chciał trafić do Miedzi i nam pomóc – mówi trener Dominik Nowak.

W meczu Ligi Europy pomiędzy Jagiellonią a Gabalą Mystkowski doznał kontuzji stawu skokowego. – Problemy zdrowotne są już za nim i jest w pełnym treningu – dodaje trener Miedzi. Zawodnik w czwartek wieczorem dotrze do Legnicy i od piątku będzie trenował z drużyną Miedzi.

Źródło: Miedź Legnica

FOT. JAGIELONIA.PL

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 468 dni temu dnia 31/08/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 31, 2017 @ 6:16 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

DSC_5973

Juniorzy MSPR Siódemka mistrzem Dolnego Śląska!

Read More →