Avon
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Tajemnice legnickiego Ratusza. Poznasz je w sobotę

Przez   /   30/08/2017  /   No Comments

Złocone sztukaterie z motywem róż, wydobyte spod warstw dawnej farby, oryginalne polichromie, odnowione meble i boazerie. To wszystko czekać będzie w sobotnie południe, 9 września br., na zwiedzających Ratusz. Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski zaprasza mieszkańców i turystów, którzy zachcą obejrzeć świeżo oddane do użytku po renowacji zabytkowe sale obrad legnickiego Nowego Ratusza.

Imprezę zainaugurują plenerowy koncert utalentowanych uczniów Szkoły Muzycznej, który rozbrzmi z ratuszowych krużganków, oraz pokaz tańców w wykonaniu Zespołu Tańca Dawnego „Damy i Kawalerowie Akademii Rycerskiej”.
Ponadto w programie: wycieczka z przewodnikiem po zakamarkach legnickiego Nowego Ratusza, wizyta w gabinecie prezydenta miasta oraz zagadki ratuszowych sejfów. Wstęp bezpłatny. Wejścia w grupach zorganizowanych, co pół godziny – od godz. 12.30 do 17.00.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 469 dni temu dnia 30/08/2017
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Sierpień 30, 2017 @ 3:23 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

v__0586 (1)

Załoga legnickiego MOPS prosi o większe podwyżki

Read More →