Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  styl życia  >  Current Article

Superniania w Legnicy

Przez   /   30/10/2013  /   No Comments

9 listopada, godz. 10.00 w Letii legniczanie będą mogli spotkać się z Dorotą Zawadzką, ?Supernianią?. Wstęp wolny.

Akademie Kobiet Zainspirowanych to cykl spotkań dedykowanych kobietom,  za każdym razem z innym tematem przewodnim, na których w krótkich i bardzo ciekawych wykładach prowadzonych przez ekspertów, organizatorzy promują idee ważne dla kobiet. Jest to ekologia, równouprawnienie kobiet i mężczyzn oraz profilaktyka zdrowia kobiet i dzieci.

Gośćmi akademii były do tej pory takie osobistości i autorytety jak dr Andrzej Depko, ceniony seksuolog, Prof. Agnieszka Rajewicz ? Kozłowska, Minister ds. Równego traktowania, Prof. Monika Hardygóra, Prezes KGHM Cuprum, wspierająca równość kobiet, Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka czy Agnieszka Perepeczko, aktorka, także pisarka. Po V edycjach akademii, które łącznie zgromadziły ponad 1000 osób, zrealizowanych w miastach Dolnego Śląska, przyszedł czas na Legnicę, gdzie Mecenasem jest Fundacja Polska Miedź. Wydarzeniu partneruje także Tauron Dystrybucja, Toyota Lubin Dobrygowski oraz CDT Medicus. Tym razem rodzice, dziadkowie, wychowawcy i wszyscy zainteresowani wychowaniem i zdrowiem najmłodszym, wysłuchają wykładów lekarzy i spotkają się m.in. z Dorotą Zawadzką, psychologiem rozwojowym, znaną z mediów jako Superniania. Hasło akademii to Zdrowy Maluch na 6! – Akademie są forum wymiany doświadczeń między kobietami, a także edukacyjno ? poradniczym panelem ? mówi koordynator wydarzenia, Aldona Ziółkowska ? Bielewicz, z kobiecanki.pl.

Tym razem w przygotowanie akademii, zaangażowało się Stowarzyszenie Civis Europae z Lubina, które razem z pomysłodawcami -  portalem kobiecanki.pl, jest organizatorem wydarzenia.  Legnicka edycja akademii, odbędzie się 9 listopada, o godz. 10.00 w centrum konferencyjnym LETIA, przy ul. Rycerskiej 24. Warto dodać, że na terenie Zagłębia Miedziowego, odbędą się Akademie w Głogowie i Lubinie, gdzie organizatorzy poruszą kwestie związane z profilaktyką zdrowia, równością i aktywnością kobiet. Wszystkie akademie są dla uczestników bezpłatne ? wystarczy swoje zgłoszenie wysłać poprzez formularz kontaktowy na stronie: www.kobiecanki.pl. Tam też znajdują się szczegóły na temat wydarzenia.

FOT. KOBIECANKI.PL

 

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 1847 dni temu dnia 30/10/2013
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Październik 30, 2013 @ 12:55 pm
  • W dziale: styl życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

DJunior_w_Kinie_FB_600x600

Disney Junior w Kinie Helios

Read More →