Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  kultura  >  Current Article

Srebro w Galerii Piastów – warsztaty w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO

Przez   /   02/05/2019  /   No Comments

Już w sobotę 11 maja od godziny 13:00 do 17:00 zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach biżuteryjnych organizowanych w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO.

Organizatorem wydarzenia jest Galeria Sztuki w Legnicy, która wraz z Galerią Piastów zapewniła wszystkim zainteresowanym harmonogram pełen bezpłatnych atrakcji, a także możliwość wygrania drobnych upominków m.in. biletów do kina Helios i zaproszeń do Parku Rozrywki Play City.

Program wydarzenia

od 13.00 – warsztaty biżuteryjne (kolczyki, naszyjniki i bransoletki, filcowe broszki dla najmłodszych, eko-zawieszki oraz lusterka i przypinki z własnym projektem)

15.00 – Biżu&Beauty – prezentacja i warsztat (5 kroków dobrej stylizacji, twój typ urody a paleta kolorów, sekret udanych dodatków),

16.00 – rozstrzygnięcie otwartego konkursu na najlepszą stylizację z biżuterią w roli głównej,

16.30 – pokaz mody – stylizacje marek odzieżowych z Galerii Piastów oraz nowoczesnej biżuterii z kolekcji Galerii Sztuki w Legnicy.

Zapraszamy.

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Zakochaj się w Legnicy

“Zakochaj się w Polsce” o zadurzeniu w Legnicy

Read More →