Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  gospodarka i finanse  >  Current Article

Spotkanie z notariuszami w Galerii Piastów w Legnicy

Przez   /   18/11/2017  /   No Comments

Porozmawiaj z notariuszem, jak bezpiecznie przekazać majątek – tak brzmi hasło tegorocznej edycji Dnia Otwartego Notariatu, która odbędzie się w 25 listopada. Organizatorzy zapraszają legniczan na spotkanie z notariuszami , którzy w sobotę 25 listopada 2017 r. w godz. 10.00 – 16.00 będą dyżurowali w Galerii Piastów przy ul. Najświętszej Marii Panny 9.

Tego dnia rejenci,  wyjaśnią w jaki sposób można przekazać majątek korzystając m.in. z takich instytucji prawnych jak darowizna, renta czy dożywocie, wskażą jakie są konsekwencje prawne tych wyborów i który z nich będzie najlepiej odpowiadał naszym potrzebom i oczekiwaniom.

Nie są jednak jedyne pytania, na jakie będzie można uzyskać odpowiedź. Tradycją Dnia Otwartego Notariatu jest możliwość porozmawiania z notariuszami o wszelkich czynnościach dokonywanych w kancelariach notarialnych i leżących w kompetencjach rejentów.

Więcej informacji na temat Dnia Otwartego Notariatu znajdą Państwo na stronie: www.porozmawiajznotariuszem.pl

FOT. PIXABAY.COM/ @ FREE PHOTOS

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

kghm-043-300x224

Niższy wynik, wyższy dług KGHM. Optymizm w normie

Read More →