PWSZ rekrutacja
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  rozrywka  >  Current Article

Nadstawianie ucha. Wyjdź na spacer z Przemkiem Corso

Przez   /   05/04/2019  /   No Comments

7 kwietnia zapraszamy legniczan do Parku Miejskiego, na dźwiękowy spacer z Przemkiem Corso, autorem przygodowo – sensacyjnych powieści o Robercie Karczu, a także felietonistą, konferansjerem i urodzonym gawędziarzem.

Początek spaceru o godz. 15.00. Zabierzcie ze sobą całe rodziny, zabierzcie swoje czworonogi i przyjdźcie na ten niecodzienny spacer. – Ja będę z córką i psem, do czego zachęcam też innych – mówi Corso.
Sam wybrał Park Miejski na miejsce dźwiękowego spaceru, którego będzie przewodnikiem. – Park jest bardzo chętnie odwiedzany przez legniczan, a zauważyłem, że wielu mieszkańców niewiele wie o jego historii. Gdy zbierałem materiały do moich książek, dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy o przeszłości parku. O nich m.in. będę opowiadał. A ponieważ to dźwiękowy spacer, posłuchamy też jak ciekawie brzmi wiosną nasz park – mówi pisarz.

Spacer odbędzie się w ramach projektu “Posłuchaj śpiewu miasta. Dźwiękowa mapa Legnicy”, realizowanego w związku z Legnicą Cantat 50.

Strona Przemka Corso/zdjęcie: www.facebook.com/przemekcorso.official/

Źródło: EGO/ Legnickie Centrum Kultury

    Drukuj       Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

Święto-2017-1-1024x682

Już w ten weekend trzydniowe Święto Legnicy

Read More →