basen jawor
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  sport  >  Current Article

Sokole oczy, pewna ręka. Sukces strzelców z Legnicy

Przez   /   12/03/2019  /   No Comments

W zorganizowanych ostatnio we Wrocławiu Mistrzostwach Województwa Dolnośląskiego w strzelectwie sportowym Ligii Obrony Kraju znaczące sukcesy odnieśli legniccy zawodnicy.
Pierwsze miejsce w kategorii pistoletu sportowego zdobyła Anna Gałka, drugie – Damian Suszczyk, a Mirosław Matkowski wygrał w kategorii karabinu pneumatycznego i wywalczył trzecie miejsce, strzelając z karabinu dowolnego. W zawodach wystartowało ok. stu zawodników z całego regionu.

Kolejnego dnia, już podczas zawodów „Vrchlabsko – Trutnovská liga”, które odbyły się w czeskim Trutnovie, Anna Gałka wygrała w kategorii generalnej kobiet, a Damian Suszczyk zajął trzecią pozycję w kategorii mężczyzn. Jego kolega z zespołu, Tomasz Pawelczyk, uplasował się na miejscu siódmym.

- Bardzo się cieszymy, że nasi strzelcy skutecznie konkurują w zawodach, w których startują mistrzowie i nasza polska kadra – podkreśla przedstawicielka zarządu legnickiego LOK, Jolanta Soborska. – Dopingujemy strzelców do osiągania coraz lepszych wyników, a zarząd tworzy dobre warunki do uprawiania tej ciekawej dyscypliny sportowej.

Źródło: Urząd Miasta w Legnicy

FOT. URZĄD MIASTA W LEGNICY

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 68 dni temu dnia 12/03/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Marzec 12, 2019 @ 5:00 pm
  • W dziale: sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

dji_0053,mVqUwmKfa1OE6tCTiHtf

Najlepsi młodzi lekkoatleci z Dolnego Śląska w Legnicy

Read More →