Agem nowy
Loading...
Jesteś tutaj:  Home  >  wiadomości  >  Current Article

Skok na SKOK Piast. Policja w Legnicy szuka sprawcy

Przez   /   11/01/2019  /   No Comments

Dzisiaj ok. godz. 9.30 ubrany w kominiarkę mężczyzna napadł na placówkę spółdzielczej kasy oszczędnościowo kredytowej przy ul. Piastowskiej w Legnicy. Sterroryzował jedną z pracownic narzędziem przypominającym maczetę i zażądał pieniędzy. Policja prosi o kontakt świadków zdarzenia i wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy.

Zastraszona ostrym narzędziem pracownica SKOK-u na polecenie napastnika wyciągnęła z biurka ok. 4 tys. zł. Wszystko słyszał przebywający w sąsiednim pomieszczeniu mężczyzna i zamknął drzwi od środka, aby uniemożliwić rabusiowi wydostanie się na ulicę. Sprawca wybił szkło i uciekł w kierunku ulicy Emilii Plater.

Trwa poszukiwanie przestępcy.

- Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna był w wieku około 40 lat, szczupłej budowy ciała o wzroście około 180 cm, ubrany był w szarą kominiarkę, czarną bluzę z kapturem, szare spodnie rozcięte na dole, czarne buty – mówi mł. asp. Jagoda Ekiert, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. – Świadków zdarzenia oraz osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy prosimy o kontakt z legnicka policją.

 

    Drukuj       Email
  • Publikowany: 160 dni temu dnia 11/01/2019
  • Przez:
  • Ostatnio modyfikowany: Styczeń 11, 2019 @ 1:01 pm
  • W dziale: wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


* Wymagany

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

You might also like...

sad-vat-010-1024x682

Prezydent Legnicy głuchy na prośby załogi teatru

Read More →